İlginizi Çekebilir

Yüksek Potansiyelli 4 Altcoin! Favori Metaverse Projelerini Açıkladı!

Yüksek Potansiyelli 4 Altcoin! Favori Metaverse Projelerini Açıkladı!


Kripto uzmanı geleceği parlak 4 altcoini paylaştı ve fiyatlarının hızla yükseleceğini söyledi. Bunlardan bazılar metaverse odaklı projelerdir.
kripto haberleri

Piyasa bu günlerde düşüşte ve bu, bazı potansiyel projelere düşük fiyattan yatırım yapmak için fırsat olabilir. Popüler kripto para analisti piyasadaki fiyatı ucuz ve potansiyeli yüksek 4 altcoini paylaştı. Kripto para yatırımcıları tarafından yoğun olarak takip edilen CryptoBusy’nin ev sahibi Tom, favorilerinin yatırımcılara ciddi kazanç getirebileceğini düşünüyor. Elbette Tom, böyle söylediği için bu altcoinlerin fiyatı uçuşa geçmeyecek, mutlaka kendi araştırmanızı da yapmanız gerekir.

Bitcoin yazı hazırlandığı sırada yeniden 40.000 doların üzerine çıktı.

Moonbeam (GLMR)

Listedeki ilk altcoin Moonbeam (GLMR). Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachainidir. Moonbeam, Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırır.

kripto haberleri

Tom bu projeyle ilgili şunları söyledi;

“Bu birinci katman bir çözüm, bu yüzden onu sıfırdan çözmeye çalışıyorlar. Ana ağa dahil olmaya çalışıyorlar ve Ethereum ile uyumlu. Bununla ilgili de çok güzel şeyler var. Bu harika bir proje. Bu yüzden Moonbeam listede ilk sırada yer alıyor”.

Potansiyeli Yüksek 3 Altcoin

Harmony (ONE) kendine ikinci sırada yer buldu. Harmony, DApp’lerin oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ, blokların saniyeler içinde oluşturulmasına izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkezi olmayan uygulamalarda yenilik yapmayı amaçlıyor.

Enjin Coin (ENJ) üçüncü sırada bulunuyor. Enjin Coin, birbirine bağlı, blockchain tabanlı oyun ürünleri ekosistemi sağlayan bir şirket olan Enjin’in bir projesidir. Enjin’in amiral gemisi, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal eşya mağazalarına ev sahipliği yapabilecekleri bir sosyal oyun platformu olan Enjin Network’tür. Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum blockchainindeki oyun içi öğeleri tokenleştirmesine olanak tanır. Platformu kullanılarak yayınlanan dijital varlıkları desteklemek için bir ERC-20 tokeni olan Enjin Coin’i kullanır; bu, öğelerin gerçek dünya değeriyle satın alınabileceği, satılabileceği ve alınıp satılabileceği anlamına gelir. Metaverse odaklı bu proje için CryptoBusy’nin ev sahibi Tom yüksek potansiyel görüyor.

Dördüncü ve son proje ise BreederDAO (BREED), metaverse’ün kaliteli oyun varlıkları için varlık üretim merkezi olmak istiyorlar. Halka açık satış gerçekleşiyor ve 29 Nisan’a kadar sürecek. Henüz yolun çok başında ve Tom, erken dönem yatırımcılarının iyi kazanç elde edebileceğini düşünüyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap