XDC Ağı fiyat analizi: XDC token Fiyatı, düşüş piyasalarının ortasında 0,0615 $

XDC Ağı fiyat analizi: XDC token Fiyatı, düşüş piyasalarının ortasında 0,0615 $
XDC Network fiyat analizi, ayıların son olarak düşüş trendi esnasında 0,0627 $ seviyesinin altındaki fiyat seviyelerini bastırabildiğini gösteriyor.

Fiyat gün içinde yine düştüğü için ayılar fiyat listelerinde yargı sürüyor. Şu anda, 0.0615 $ işaretine yerleşmiş durumda ve önümüzdeki saatlerde de daha da düşük bir seviyeye düşmesi bekleniyor.

Düşüş momentumu gelecekte genişleyecek ve daha geniş kripto para piyasası bir düşüş trendi öngörüyor.

XDC/USD 1 günlük fiyat tablosu: XDC düşüş baskısına dayanamıyor
XDC Network fiyat analizi için 1 günlük fiyat grafiği, düşüş momentumundaki sürekli artış sebebiyle fiyatın oldukca istikrarlı bir şekilde düştüğünü gösteriyor. Ayılar, makale yazılırken fiyatı 0,0615 $’a düşürmeyi başardı ve yaklaşan saatlerde daha da düşmesi bekleniyor. Hareketli ortalama (MA) değeri, mevcut fiyata kıyasla hala yüksek, yani 0,0626 dolar. SMA 20 eğrisi de önceki yükseliş eğilimi nedeniyle yükseliyor.

Bollinger bantlarındaki genişleme nedeniyle oynaklık da arttı. Sonuç olarak, alt ve üst Bollinger bandı değerleri değiştirildi, şundan dolayı artık üst değer 0,0668 $, alt kıymet ise 0,0514 $; düşük değer bununla birlikte XDC fiyatının desteğini de temsil eder. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı düştü, sadece nötr sınırda ve 55 endeksine yerleşiyor; ancak göstergenin aşağı yönlü eğrisi piyasadaki satış baskısına işaret ediyor.


XDC Ağı fiyat analizi: Son gelişmeler ve daha çok teknik gösterge
4 saatlik XDC Network fiyat analizi, fiyat önemli bir seviyeye düştüğü için düşüş eğilimi emareleri gösteriyor. Fiyat şu anda 0.0615 $ işareti üstünde duruyor ve önümüzdeki dönemde daha da düşmesi umut ediliyor. Bununla birlikte, minik yeşil bir şamdan ortaya çıkarken, yardımcı günahları da ortaya çıkıyor. 4 saatlik fiyat grafiğindeki diğer önemli göstergeler sırası ile 0.0623 ve 0.0627 dolar seviyelerinde olan Hareketli Ortalamalar (MA) göstergesi ve Bollinger bantları göstergesidir.

Dört saatlik grafikte oynaklık yüksektir ve bu, boğaların gelecekteki fiyat hareketinde fiyat seviyelerini yükseltme şansı sağlayabilir. Bollinger bantları Göstergesinin üst değeri 0.0655 $’a, alt değer ise 0.0599 $’a ulaştı. Piyasada satın alma faaliyetinin yeniden başlaması ve 42. Endekse ulaşmasıyla RSI puanı tekrar yükseliyor.

XDC Network fiyat analizi sonucu
Yukarıdaki 1 günlük ve 4 saatlik XDC Network fiyat analizi, ayıların, fiyatın son olarak 0.0656 dolarda zirve yapmasının arkasından son birkaç gündür liderliğini fazlaca başarıya ulaşmış bir biçimde sürdürdüklerini doğruluyor. Fiyat bugün de düştü ve yazı yazılırken 0,0615 $ konumunda duruyor ve düşüş momentumu önümüzdeki saatlerde yoğunlaşabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
24Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap