Wirex, portföyüne yeni NXUSD stabilcoini ekledi

NXUSD
Kripto para birimi sağlayıcısı Wirex , platformundaki kripto para birimi yelpazesine yeni bir stabilcoin olan NXUSD by Nereus’u listeledi .

Uygulamasına teminatlı durağan para birimini ekleyen firma, daha fazla istikrar eklediklerini ve dijital ve kripto ekonomisinde önemli bir bileşen haline geldiklerini kanıtladıkları için istikrarlı paralara artan ilgi üzerine inşa ediyor.

NXUSD, platformda listelenen üçüncü çığ-mahalli stablecoin olacak ve Wirex Cüzdan şeklinde Wirex özelliklerinin kullanıcılarına stabilcoin jetonunu satın alma, tutma, takas etme ve ödeme yapma olanağı tanıyacak.

“Dijital ekonominin geleceğine uzun süredir inandık; Wirex CEO’su ve Kurucu Ortağı Pavel Mateev , stablecoin‘ler oynaklık faktörünü ortadan kaldırıyor, bu da bunda önemli bir rol oynayacakları anlamına geliyor .


NXUD’nin işlevselliği, müşterilere birçok avantaj sunar. Bunlardan biri, %0 faiz oranı ücretleri sağlayan ‘sınıfının en iyisi’ borçlanma deneyimidir. Jeton ayrıca Wirex’in kripto faal banka kartında dünya çapında 80 milyon yerde harcanabilecek.

Mateev şu şekilde devam etti: “Wirex platformunda aşırı teminatlandırılmış NXUSD’yi listelemek, insanlara kriptoyu kullanmak için daha çok seçenek ve elastikiyet sağlıyor ve her gün kullanılabilecekleri reel bir yarar sağlıyor.

NXUSD, Wirex platformunda yeni blok zincirleri olan diğer sekiz kripto tokeni ile birlikte piyasaya çıkıyor. Fantom’da FTM , Tron’da TRX ve BSC blok zincirinde BNB , şirket takip eden aylarda daha fazla jeton ve blok zinciri teklifi sunmaya çalıştığı için Wirex kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
35Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap