Web Site Açmak İstiyorum ?

SerhATT
Sizlerde Kendinize bir web sitesi inşa etmek isterseniz Yardımcı olabiliriz..

Bir firma yada kişisel blog kurma ihtiyacında bulunuyor ancak korkuyor musunuz?

Hiç korkmanıza gerek yok sizlere yardımcı olabiliriz..

Öncelikle yapmanız gereken hayal kurmak.Ne konuda içerikler hazırlayacaksınız bir web sitesi kurmanın fiziksel kurulumdan önce ne yapacağınıza karar vermeniz gerekli sonrasında bu hayalinize uygun bir tasarım ve içerikleri ekleyebileceğiniz ortam olmalı..

Sizlere iki web sitemizden örnek verebilirz www.112acilfm.net web sitemiz 2017 yılında hizmete girdi ve sadece 1 kişi tarafından yönetilmektedir şuan günlük 1000 tekil ziyaretçi sayısı ile hizmet vermektedir.

www.coinsondakika.com web sitemiz 2021 yılında hizmete girdi ancak bu tarz bir web site daha kurulduğu ilk haftasında google sıralamalarına girmektedir çünkü web sitenin baştan aşağı tüm kurulumu bireysel oalrak ilgilenmekteyiz başta bir web sitesinin sade olması ve uygun seo ayarlarının bilinçli kişiler tarafından yapılması gerekli..

Evet sizlerde kendiniz bir web sitesi kurabilirsiniz hemde ücretsiz ancak kuracağınız web sitesi özellikle hazır scrip değil ve wordpress tasarımı olacak ise kesinlikle çok ilgilenmeniz gerekli ki bizler bir web sitesine yaklaşık olarak 1 hafta zaman sonrası teslimini sağlamaktayız.Yanlış anlaşılmasın bir günde siteniz sizlerin adına açılmış olacak ancak içerikler ve seo dizayn vs tüm hepsi sizlerin içleri rahat olacak şekilde 1 haftada tam anlamıyla teslim edilecek ve sizler hemen içerikler yükleyebileceksiniz ve bu içerik yükleme konusundada sizlere detaylı bilgiler vereceğiz ..


Peki Ücret Konusu ?

www.coinsondakika.com örnek web sitemnizin benzeri bir web site mi istersiniz ?

Finans arayüz bulunmakta ama siz bir pastane şirketi teması mı istersiniz merak etmeyin siz yeterki hayal edin biz sizler için o arayüzü sağlar içinizin rahat ettiğinde temamızı bitiririz..

bizlere sadece web sitenizi kurmak düzenlemek ve 1 hafta içinde sizlere teslim etmek için vereceğiniz ücret 1000TL

Web sitenize bir daha para vermiyeceksiniz sadece yıllık yada aylık olabilecek host ve domain ücretlerini ödeyeceksiniz..İsterseniz bizler bu host ve domain ücretlerinide sizler için takip edebiliriz..Siz yeterki istediklerinizi bizlere iletiniz..

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
163Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap