Uzman Analist 100X Potansiyele Sahip NFT Projesini Açıkladı! › CoinTürk

Uzman Analist 100X Potansiyele Sahip NFT Projesini Açıkladı! › CoinTürk


Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys bir NFT projesini inceliyor ve gelecekte 100X potansiyeli olduğunu ifade ediyor.
kripto haberleri

Bildiğiniz gibi artık NFT’ler tüm dünyada bilinirlik kazanmış durumda ve her geçen gün yeni NFT projelerinin meraklılar ile buluşturulduğunu görüyoruz. Piyasanın popüler analistlerinden olan Joe Parys de bir NFT projesini inceliyor ve gelecekte 100X potansiyeli olduğunu ifade ediyor.

Ancak bu noktada siz okurlarımıza bir şeyi hatırlatmakta fayda görüyoruz: Gerek kripto paralar olsun gerek NFT’ler olsun mutlaka kendi araştırmalarınızı kendiniz yapın ve projeyi detaylı olarak inceledikten sonra adımlarınızı atın.

BlueZilla Ape Club

Analistin büyük bir potansiyeli olmasını beklediği BlueZilla Ape Club cross-chain ekosistemi için yalnızca üyelere özel bir NFT kulübü olarak tanımlanıyor. Yapılan açıklamalara göre koleksiyonda 5.000 adet BlueZilla Ape Club NFT olacak. NFT sahiplerinin ise hem kripto para ekosisteminde hem de yüz yüze üyelik ödülleri ile farklı bir seviye deneyime sahip olacakları ifade ediliyor.

Analiste göre bu NFT projesinin başarılı olması için bazı etkenler mevcut. İlk olarak BlueZilla ekosistemi halihazırda güçlü bir ekosistem ve NFT’ler de bu güçten faydalanabilir. Ayrıca Parys, BlueZilla’nın NFT kulübünün özel olacağını ve bu sayede de 100X potansiyelinin daha mümkün hale geldiğini ifade ediyor.

kripto haberleri

Proje İle İlgili Bilgiler

Analist yaptığı açıklamalarda henüz çok fazla detay olmadığını ancak yakın zamanda tüm bilgilerin kamuoyu ile paylaşılacağını ifade ediyor. Bunun yanında Parys, whitelist’e dahil olmanın çok önemli olduğunu da ifade ediyor.

Ayrıca yapılan açıklamalarda Parys, gelecek vaat eden projelerde erkenden yer almanın da önemli olduğunu dile getiriyor. Ancak bunun için projenin çok iyi araştırılması gerektiği ve gerekli kriterler doğrultusunda değerlendirmelerin yapılmasının önemli olduğu da ifade ediliyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap