USDD TRON’u canlandırdı, TRX hareketli

Terra’dan sonra sıradaki hedef Tron mu? TRX coin  hareketli!


USDD stablecoin ile atağa geçen TRON (TRX), marketcap değerinde Shiba Inu’yu geçti.

USDD TRON’u canlandırdı, TRX hareketli

Algoritmik stablecoin USDD lansmanı sonrası atağa geçen TRON (TRX) marketcap değerinde, 7,4 milyar dolara ulaşarak Shiba Inu’yu geçti. Coinmarketcap sıralamasında 14. olan TRX’i 6,83 milyar dolarlık değeriyle meme coin SHIBA takip ediyor.

TRON yükseliş ivmesini desteklemek için, TRX token yakmaya devam ediyor. USDD resmi twitter hesabına göre, 462 milyon dolarlık arza ulaşan USDD coini desteklemek için TRON şimdiye kadar toplam 5.8 milyar TRX yaktı.

Terra’nın batan UST’si ile benzer bir algoritma üzerinde çalışan USDD coin, oldukça yeni. Lansmanı sonrası hızla büyüyen stablecoin, iki haftalık süreçte marketcap değeri açısından ilk 100 coin arasına girmeyi başardı.

DefiLlama’ya göre, TRON blockchain ağının toplam kilitli değeri (TVL), 24 saatte, %22,37 oranında artarak TRON’u en büyük 3 blockchain arasına sokmayı başardı.

Bilindiği gibi, TRON ağı USDD dışında, Sun.io ve Just Lend ile DeFi alanına girmiş ve güçlü bir ekosistem oluşturma yönünde adımlar atmıştı.

İlgili: Tron TRX coin haber gündem gelişmeler

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap