Ünlü Meme Coin’de Önemli Bir Kayıp Yaşandı, Fiyatta Düşüş Trendi Başladı!

Ünlü Meme Coin


Ünlü Meme Coin'de Önemli Bir Kayıp Yaşandı, Fiyatta Düşüş Trendi Başladı!

Öncü meme coin Dogecoin katili olarak tanımlanan Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz on gün içerisinde 55.000 yatırımcı kaybederek önemli bir kayıp yaşadı. Yaşanan bu kayıplar bir düşüş trendini tetikledi ve düşüşler sırasında da yatırımcılar azalmaya devam etti.

kripto haberlerikripto haberleri

Shiba Inu fiyatı, meme coin‘in benimsenmesindeki düşüşü temsil eden yatırımcı kaybına yanıt olarak bir gecede kayıplar kaydetmeye başladı. Analistler, Dogecoin katilinin ağındaki sahiplerin sayısında ve zincir içi aktivitede istikrarlı bir düşüş kaydetti.

Üç aydan fazla bir süredir Shiba Inu sahiplerinin sayısında istikrarlı bir artış yaşandıktan sonra, son on gün içinde önemli bir düşüşler görüldü. Shiba Inu’nun 15 Mart 2022’de 1.198.789 sahibi varken; yaklaşık 55.000’lik bir düşüşün ardından meme coin’in fiyatı düşüş eğilimine girdi.

Geçtiğimiz son iki gün içinde Shiba Inu topluluğu 230 milyon token yaktığını açıklamasına rağmen bu düşüşlerin kaydedilmesi panik yarattı. Dogecoin katilinin arzındaki bir azalma, meme coin’in fiyatını yükselten bir hareti tetikleyebilir.

Shiba Inu fiyat trendini değerlendiren analistler, düşüş trendinden bir dönüşün mümkün olabileceğini düşünüyor.

FXStreet analistlerine göre Shiba Inu düşüş trendinden kurtulmak için 0,000032 dolar hedefi oldukça önemli. Analistler, Shiba Inu fiyatının Bitcoin, Ethereum ve altcoinler arasında en yüksek potansiyele sahip olduğuna ve toparlanmaya hazır olduğuna inanıyor.

Analistler, Ichimoku bulutunun 25 Mart 2022’den itibaren son derece ince olduğuna dikkat çekiyor. Bu, Shiba Inu’da yükseliş potansiyelinde bir artışa işaret eden, herhangi bir süre boyunca en ince olanıdır. Tüm gelişmelerin fiyatta bir ralli yaratabileceğini düşünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap