Ünlü Futbolcu Ronaldinho, O Altcoin ile Ortak Oldu !

BabyDoge, En İyi 1000 BSC Cüzdanı Arasında En Çok İşlem Gören Token Olmak İçin Gösteriyi Çaldı
Dünyanın en tanınan futbolcuları arasında yer alan Barcelona’nın efsaneleşmiş oyuncularından Ronaldinho da NFT sektörüne giriyor. NFT sektörü her geçen gün tanıdık isimleri bünyesine katmaya devam ediyor.

Futbol dünyasının en büyüklerinden birisi olarak gösterilen Ronaldinho, kriptonun en büyük meme tokenlarındna olan BabyDoge topluluğu ile ortaklık kurdu. Henüz resmi bir lansman zamanı açıklanmasa da Ronaldinho konuyla alakalı bir paylaşımda bulundu:


“Kriptodaki en büyük ordularından birisi olan #BabyDoge ile ortaklık kurarak NFT koleksiyonlarını desteklediğimi duyurmaktan dolayı coşku duyuyorum.”

Excited to announce I am partnering with #BabyDoge to help support the biggest army in crypto with an NFT collection.#BabyDogeArmy X #Ronaldinho pic.Twitter.Com/TZosr2bNLW

— Ronaldinho Gaúcho (@10Ronaldinho) April 20, 2022

Ronaldinho ve BabyDoge ortaklığında çıkarılan NFT koleksiyonu 10.000 parçadan oluşmaktadır. Bebek köpek şeklinde olan resimlerde göz, şapka, ağız gibi detaylar değişmektedir. Ronaldinho’nun bu açıklamayı yapması Twitter’da gündem oldu.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
36kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap