İlginizi Çekebilir

Ünlü fon yöneticis Kripto Para piyasasında olağan dışı durum Bekliyor!

analist
Ünlü fon yöneticisi ve yatırımcı Peter Schiff,  kripto para piyasası için bir kırım göstergesi açıkladı ve yakında bu olayın gerçekleşmesini bekliyor.

Hisse senetleri ne vakit değer kaybederse, yatırımcılar kripto para piyasasında benzer hareketler beklerler zira kripto para piyasasında fonların dağılımı genellikle borsadaki performansı takip eder.

Yes #gold stocks got clobbered today, with the GDX down 5% on a mere $6 drop in the price of gold. But since Feb. 10th the GDX is up 25%. In contrast, The Valkyrie #Bitcoin Miners ETF is down 35%. $10K invested in gold miners = $12.5K. $10K invested in fool’s gold miners = $6.5K!


— Peter Schiff (@PeterSchiff) April 21, 2022

Schiff, Bitcoin’in performansının aksine, altın fiyatındaki 6 dolarlık düşüşe ek olarak 21 Nisan’da güçlü bir düzeltmeden geçen altınla ilgili hisse senetlerinin hareketini sergiledi sadece geleneksel varlıklar Bitcoin’e kıyasla daha iyi performans gösterdi. Örneğin, Valkyrie Miners ETF Şubat ayından bu yana %35 düşerken, altın madeni ile alakalı yatırım ürünleri %25 arttı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
29Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap