İlginizi Çekebilir

Ünlü Ethereum Balinası, Milyonlarca Gala Token (GALA) Satın Aldı

Gala (GALA) CoinÜnlü ve en büyük Ethereum balinalarından biri olan “BlueWhale0079” tarafından milyonlarca adet Gala Token (GALA) satın alındığı ortaya çıktı. WhaleStats tarafından bildirilen işlemde 22 milyon 500 bin adet GALA Token satın alındığı belirtiliyor. Bu işlemin değeriyse yaklaşık 1.84 milyon dolar civarında.

Gala (GALA) Balinaların Yeni Odağı!

Son günlerde Gala (GALA) üzerine olan yüklü alımlar göze çarpıyor. Bunlardan en sonuncusundaysa yine milyonlarca dolarlık GALA alımı yapıldı. Yapılan bu son satın alımla birlikte daha küçük ölçekli yatırımcılar da heyecanlanmış durumda.

kripto haberleri
Kaynak: TradingView

Gala Token (GALA), haber yayın saatleri itibariyle 0.083 dolarlık bir değere sahip. Yapılan son satın alımlarla birlikte tırmanışa geçen GALA’nın 24 saatte %7’den fazla büyüdüğü görülüyor.

Yatırımcıların GALA için yeni hedefi 0.10 dolar olarak belirlendi. Kendisini bu noktada önemli bir direncin beklediği altcoin projesinde buna rağmen yatırımcıların inancı tam. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan ani çöküşlerde kaybedilen seviyenin bu artışla geri kazanılması bekleniyor.

Toplamda 580 milyon dolardan fazla market kapasitesine sahip olan proje, şu anda en büyük 81. kripto para birimi konumunda. Oyun token projeleri arasında önemli bir yere sahip olan Gala projesin 2022 yılında çok daha yukarıları hedeflediği biliniyor.

Milyarder Bill Gates, Kripto Yatırımcılarını Korkutan Açıklamalarda Bulundu
kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap