Ünlü CEO 2022 yılının ikinci yarısında ilk yükselecek coinleri sıraladı

Ünlü CEO 2022 yılının ikinci yarısında ilk yükselecek coinleri sıraladı


PolySign CEO’su CNBC’ye 2022 yılının ikinci yarısında, Bitcoin ve Ethereum yanında iki altcoin için boğa trendi başlayacak açıklamasında bulundu.

Ünlü CEO 2022 yılının ikinci yarısında Bitcoin ve 3 farklı altcoin için yükseliş öngörüyor

PolySign CEO’su Jack McDonald CNBC’ye verdiği demeçte, kripto para piyasası için kışın geride kaldığı 2022 yılının ikinci yarısının yükselişle geçeceğini söyledi.

McDonald, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yanında, yatırımcıların en az riskli gördüğü Cardano (ADA) ve Solana (SOL)‘nın da genişleyen pazarda ilk yükselecek coinler arasında olacağı görüşünde.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda, özellikle TerraUSD (UST) krizinin tetiklemiş olduğu düşüş trendiyle birlikte Bitcoin 26.000 dolar seviyelerine kadar düşmüş ve kripto para piyasası kırmızıya boyanmıştı.

McDonald konuşmasının devamında, Bitcoin ve diğer kripto paraların enfilasyona karşı hedge görevi gördükleri düşüncesine katılmıyor. CEO, hisse senedi piyasası ve kripto para piyasası arasında görülen korelasyonun önemli oranda Ukrayna’da görülen savaşla ilgili olduğu düşüncesinde.

Hala uzun vadede, [kripto para piyasasının] diğer piyasalardan ayrılacağına inanıyorum. Ancak şu anda çok güçlü bir korelasyonun olduğu kesin.

McDonald, piyasanın dibe ulaştığı görüşünün ağırlık kazanmasıyla birlikte, kripto paralara karşı kurumsal ilginin de arttığını düşünüyor. Ünlü CEO, yılının ikinci yarısının güçlü bir yükseliş trendiyle geçeceği görüşünde.

Bence hodlerlar sabit kalmaya devam ediyor. Bence, gerçek para piyasanın dibe ulaştığını farkettiğinde, uzun vadede fırsat görüyor. Bullish kalmaya devam ediyorum.

 

Canlı BTC fiyatı: $ 29,469.00

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})jQuery(document).ready(function(){window.fbAsyncInit=function(){FB.init({appId:window.ism_facebook_id,status:!0,cookie:!0,xfbml:!0,version:’v2.5′})};(function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(d.getElementById(id)){return}
js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs)}(document,’script’,’facebook-jssdk-ism’))})kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap