Ünlü analist Brandt’ten Bitcoin yorumu: Sonun başlamgıcı olabilir

Ünlü analist Brandt'ten Bitcoin yorumu: Sonun başlamgıcı olabilir


Deneyimli analist Peter Brandt, tarihinin en büyük düşüşlerinden birini yaşayan Bitcoin’de, aşağı gidişatın sonuna gelmiş olunabileceğini belirtti. 650 bin takipçisinin bulunduğu hesabından yorumunu paylaşan Brandt’in değerlendirmesi yüzlerce RT ve beğeni aldı.

“Düşüşlerde sonun başlangıcı olabilir”

Düşüşteki hacime dikkat çeken Brandt, bu verinin yaklaşık 1 yıldır devam eden düşüş hareketinin sonuna gelmiş olabileceğimizi gösterdiğini söyledi:

“Teslimiyetin ve 1 yıldır devam eden düşüş hareketinin sonuna geldiğimizi bu tür hacim yükselişlerinden anlayabiliriz. Peki bu katliam devam edebilir mi? Her şey mümkün ve sınırlı bir şekilde dibi görmemiz de buna dahil. Daha önce muhtemel bir dip olarak 27 bin doları göstermiştim”

Brandt, bir takipçisinin “%80’lik bir düşüşten sonra tartışmaya girmem” sözünü hatırlatması üzerinde de “%80 düşersek, yüksek ihtimalle %90’ı da görürüz” dedi.

Brandt Nisan ayı başında da, birçok analistin 2024’teki ödül yarılanmasından önce Bitcoin’de yükseliş beklemediğini ancak kendisinin büyük bir yükseliş hareketini bu tarihten önce göreceğimizi düşündüğünü söylemişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
kripto haberlerikripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap