Türkiye’nin Önde Gelen Markasından Önemli Ortaklık! NFT Temalı Ürünler Çıkaracak › CoinTürk

Türkiye'nin Önde Gelen Markasından Önemli Ortaklık! NFT Temalı Ürünler Çıkaracak


Türkiye’nin önde gelen tekstil firması yeni ortaklığını duyurdu. NFT temalı ürünler çıkaracak.
kripto haberleri

Dünyanın dijital varlıklara olan ilgisi arttıkça pek çok kişi, kurum ve şirket bu alanlara yönelmeye devam ediyor. Öyle ki bugüne kadar pek çok büyük şirket bu alanlarda hamleler yaptı ve yapmaya da devam ediyorlar.

Türkiye’den de pek çok büyük şirket bu alanlardaki ilk adımlarını attı. Bugün ise Türkiye’nin önemli tekstil markalarından biri NFT alanında atım atmaya hazırlandığını duyurdu. İşte detaylar…

Boyner, NFT Alanına Giriş Yapıyor

Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından biri olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş., NFT alanına giriş yapacağını duyurdu. Boyner tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, NFT temalı ürünler çıkarmaya hazırlandığını duyurdu.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ünlü Türk karikatürist Selçuk Erdem‘in oluşturduğu Polarbearsnft koleksiyonu, Boyner ile yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Yapılan bu anlaşmanın sonucunda, koleksiyonun eserlerinin yer aldığı tekstil ürünleri Boyner’in mağazalarında satışa sunulacak.

kripto haberleri

Boyner ve Selçuk Erdem’in oluşturduğu Polarbearsnft koleksiyonu arasındaki bu ortaklık Polarbearsnft’nin twitter hesabından duyuruldu. Polarbearsnft’nin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi;

“Boyner X Fluffy Polar Bears NFT koleksiyonu, kutup ayıları ve diğer pek çok harika tasarım detayıyla yakında, sadece Boyner mağazalarında ve Boyner online’da”

Bu Anlaşma Neden Önemli?

Fluffy Polar Bears Boyner ile yaptıkları bu anlaşmanın öneminden de bahsetti ve Twitter hesabından yayınladığı bir flood’da Boyner ile aralarındaki anlaşmanın neden öndemli olduğunu açıkladı.

Fluffy Polar Bears, Twitter flood’unda şu ifadelere yer verdi;

“Boyner Grand Perakende A.Ş., Türkiye’de halka açık en büyük elektronik dışı perakende grubudur. Boyner, mağazalarıyla 6 farklı perakende konseptinde, Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazaya hizmet veriyor. Bunu uluslararası çevrimiçi alışveriş ile de birleştirin.

Bu, hedefimize doğru atılmış dev bir adımdır. Boyner’in NFT alanına tam kapsamlı pazarlama desteği ile ürün hattı olarak girmesi, bizler için büyük bir marka bilinirliği sağlayacaktır.”kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap