Türk Moda Markası DeFacto NFT Dünyası’na Girdi

Stevedanews


Türk moda markası DeFacto, Web 3.0’a ünlü karikatür kahramanı Fırat ile giriş yapıyor. Moda ve teknoloji alanında tüketicilere her zaman ilkleri sunan DeFacto, bu defa karikatürist Uğur Gürsoy’un hayat verdiği, Türkiye’nin en sevilen karakterlerinden biri olan Fırat’ın NFT serüveni ile yeni sürprizlere imza atacak.

Fırat, DeFacto NFT ile Hayat Bulacak

Türk moda markası DeFacto, ülkemizin en başarılı karikatüristlerinden Uğur Gürsoy’un hayat verdiği Fırat karakteriyle birlikte NFT dünyasına hızlı bir giriş yapıyor. Moda ile teknolojiyi buluşturan ve bu vizyonunu Web 3.0 dünyasına taşıyan şirket, geniş bir hayran kitlesi edinen Fırat’ın yeni serüvenlerine farklı sürprizlerle eşlik edecek.

Dünyanın dört bir yanında modayı ve yeni trendleri sunan, teknolojinin gücünü harmanlayarak sektörde öncü çalışmalara imza atan şirket, Fırat’ın NFT projesiyle Web 3.0 dünyasına da yenilikçi yaklaşımını taşımaya ve ekosisteme değer katmaya hazırlanıyor. Dijital nesilleri bir araya getiren ve hayata geçirdiği yenilikçi projeleri ile bu dönüşüme liderlik eden DeFacto, uzun vadeli stratejileri arasında yer alan Web 3.0 dünyasını da bu proje ile faaliyet alanları arasına katıyor. 93 ülkede tüketicilerine ulaşılabilir modayı mümkün kılan ve mutluluklarına ortak olan şirket, bu yeni girişimiyle dijital dünyada da ilk olmaya ve bu dünyanın moda tercihlerine yön vermeye hazırlanıyor.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: TEB Portföy, Metaverse Dünyası’na Girdi

5000 adetten oluşan ve kısa sürede tamamı satılarak yüksek bir pazar hacimine ulaşan ilk koleksiyonunu Aralık ayı sonunda hayata geçiren Fırat, Türkiye’den çıkarak NFT dünyasında global bir hayran kitlesine ulaşarak özellikle bulunduğu Avalanche blockchain ekosistemindeki en büyük projelerden birisi olmayı başardı.

DeFacto ile Fırat’ın nasıl bir serüvenle hayranlarının karşısına çıkacağı ise yakında duyurulacak.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap