Türk Dizilerinin Başarılı İsmi NFT Sektörüne Giriş Yaptı! › CoinTürk

Türk Dizilerinin Başarılı İsmi NFT Sektörüne Giriş Yaptı!


Türk dizi ve sinemalarının başarılı oyuncusu kendi NFT koleksiyonunu çıkartacağını açıkladı.
kripto haberleri

NFT‘lerin günümüzde oldukça popüler varlıklar olmasıyla birlikte pek çok kişi bu alanda çalışmalara yapmaya devam ediyor. Bugün ise Türk dizi ve sinemalarının sevilen ve başarılı ismi kendi NFT koleksiyonunu çıkartacağını duyurdu.

İşte ünlü oyuncunun çıkaracağı NFT koleksiyonunun detayları…

Ünlü Oyuncu NFT Sektörüne Giriş Yapıyor

NFT’ler ilk çıktığından bu yana yatırımcılar tarafından hızlı bir şekilde benimsendi. Öyle ki bu sektör çok hızlı bir şekilde büyüme kaydetti ve pek çok alandan insanlar, kurumlar ve kuruluşlar NFT sektörüne giriş yapmak için çalışmalara başladı.

300’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

Bugün ise Türkiye’nin önde gelen dizi ve sinema oyuncusu Hande Doğandemir NFT sektörüne giriş yapacağını ve bu alanda çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

kripto haberleri

Hande Doğandemir, bir röportajda yaptığı açıklamalarda kendi çektiği fotoğraflardan oluşan bir NFT serisi çıkaracağını açıkladı.

Ünlü oyuncu röportaj sırasında gelen “Sıradaki heyecan verici projen nedir?” sorusuna şu şekilde cevap verdi:

“Oyunculuk dışında çektiğim fotoğraflarla bir NFT serisi çıkarmak üzereyim. Bu da beni heyecanlandırıyor. Son olarak, kendi ilgi duyduğum başka bir alanda bazı çalışmalar yapmaya başlayacağım. Yakında bahsederim.”

NFT’lere Olan İlgi Artıyor

Dünya dijitalleşmeye devam ederken herkes bu alanda adımlar atmak için çalışmalara başlamış durumda. Dünyanın önde gelen şirketleri ve ünlü isimler bu alana öncülük etmeye devam ediyor.

Son zamanlarda bu alanda adım atanlar arasında İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan lüks moda evi Dolce & Gabbana (D&G) yer alıyor. Dolce & Gabbana (D&G) tarafından yapılan bir açıklama ile birlikte Polygon NFT alım satım platformu UNXD ile ortaklık kurarak NFT koleksiyonunu genişleteceğini açıkladı.

Dev şirketler NFT, metaverse ve kripto para alanında çalışmalarını sürdürürken Türkiye’de de durum aynı. Öyle ki Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından olan Boyner’de geçtiğimiz günlerde bu alanda bir hamle yapacağını duyurdu.

Ünlü Türk karikatürist Selçuk Erdem‘in oluşturduğu Polarbearsnft koleksiyonu, Boyner ile yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Yapılan bu anlaşmanın sonucunda, koleksiyonun eserlerinin yer aldığı tekstil ürünleri Boyner’in mağazalarında satışa sunulacak.

İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan lüks moda evi Dolce & Gabbana (D&G), Polygon NFT alım satım platformu UNXD ile ortaklık kurarak NFT koleksiyonunu genişleteceğini açıkladı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap