İlginizi Çekebilir

Tron (TRX) Yükselişe Geçecek mi?

Tron (TRX)


TRX Haftalık Grafik Yorumu

TRX-04.30-1

Üçgen formasyonu içerisinde işlem gören TRX, daha yüksek dipler ve daha alçak tepeler oluşturuyor. Bu da oynaklığın azaldığı anlamına geliyor.

  • Ayrıca geçen günlerde eski CEO’su tarafından stabilcoin projesini duyurmasının ardından yükseliş gerçekleştirdi.
  • Bu sayede haftalık grafikte MA20’nin çok altına düşmekten kurtuldu. Ayrıca haftalık açılışını bu seviyeden gerçekleştirdi. Yükseliş trendinde işlem görebilmesi için bahsedilen bu 0,065 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerekiyor.
  • RSI ise yaklaşık olarak 44 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesine yakın olduğu için yükseliş senaryosunda önünde geniş bir alan olduğu anlamına geliyor. Düşüşün gerçekleşmesi de muhtemel görünüyor ancak yine de yükselişe oranla daha kısa sürebilir.
  • MACD şu anda negatif bölgede bulunuyor. Çizgiler neredeyse paralel seyrettiği için bu göstergede belirsizlik mevcut. Olası yükseliş senaryosunun gerçekleşebilmesi için turuncu çizginin mavi çizgiyi üstten kesmesi gerekiyor.

TRX 4 Saatlik Grafik Yorumu

TRX-04.30-2

Oldukça önemli destek seviyesine yakın şekilde işlem gören TRX, 4 saatlik grafikte yeşil mum yaktı.

  • Hem trendin desteği hem de teknik destek seviyesine yakın işlem gördüğü için olası aşağı yönlü harekette 0,0621 dolar seviyesini kırması gerekiyor.
  • Düşüşün devam etmesi durumunda ise 0,0577 dolarda da desteği bulunuyor.
  • Ayıların güç kaybetmesi durumunda ise 0,07 dolar seviyesindeki direncini kırmak isteyecektir. Kırılım doğrultusunda 0,075 dolar ve 0,0795 dolar seviyelerindeki dirençler ile karşı karşıya kalabilir.
Destek Seviyeleri 0,0621 0,0577 0,05
Direnç Seviyeleri 0,07 0,075 0,0795

Tron (TRX) Yükselişe Geçecek mi? haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap