İlginizi Çekebilir

Terra validator eski zincirin kapatılmasını istiyor

terra luna coin
DSRV, bekletim Terra zincirinin kapatılmasını önerdi

Şirket, zincirde %9,63 oy hakkına sahiptir.
Terra CEO, sorunları çözmek için çözümler önerdi

Terra, kuruluşundan bu yana en düşük seviyesine ulaşmak için bir dizi düşüşten sonra yerleşmeye devam etti. Şimdi tamamı kısmen sonlanmış olsa da, toplumu hala etkilenmekten fazlaca uzak. Çökmenin bir sonucu olarak, ağın Güney Kore merkezli doğrulayıcılarından biri blok zincirinin kalıcı olarak kapatılmasını önerdi . Doğrulayıcıya nazaran, zincirin kapanmasına neden olan sorunlara göre artık ikna olmuyor.

DSRV, zincirde %9,63 oy gücüne sahip
Söz konusu doğrulayıcı, DSRV CEO’su Jiyun Kim, kendi görüş yazısında blok zincirinin çökmesi ve kapanmasıyla ilgili tüm mevzular hakkındaki konuştu. Blok zinciri şirketi patronu, tokenler yeni düşüş seviyeleri gördükçe, geliştirme ekibinin blok zinciri durdurma fikriyle iyi mi flört ettiğini söyledi. LUNA‘nın çöküşünün yanı sıra, platformun stablecoin’i UST da büyük bir düşüş gördü ve bu da geliştiricilerin varlığı depe etmesine niçin oldu.


Terra doğrulayıcı şimdi camia üyelerinin, sonuncunun sert çatalı yerine yeni bir blok zinciri istek ederek onun yerini almasını istiyor. DSRV şu anda Terra’daki işlemleri onaylayan şirketlerden biri ve firmanın ortalama %9,63 oy gücüne haiz. Firma, platformda yaşanan kayıptan büyük zarar görmüş oldu. 8 Mayıs’ta 1 milyon dolar olan geliri, 14 milyar LUNA jetonunu toplamasına rağmen şimdi yaklaşık 3 milyon dolar.

Do Kwon, Terra’nın problemlerine çözümler öneriyor
Kim’e gore, Terra zincirinin kapatılmasının ardındaki düşünce, doğrulama topluluğunun üyeleri arasında hoş karşılanmadı. Terra’nın her bir doğrulayıcının girdisini dikkate almadığını ve zincirin durdurulmasını isteyip istemediklerini onlarla teyit etmediğini kaydetti. DSRV CEO’su, kendisinin ve öteki tüm doğrulayıcıların hareket halindeyken ihanete uğramış hissettiklerini söyledi. Kripto firmasının CEO’su Do Kwon, ısırma durumuna cevap olarak, blok zincirini rahatsız eden mevcut sorunlara birtakım çözümler önerdi.

Çözümlerden biri, arzdaki tüm LUNA tokenlerini bir milyara çıkarmaktı. Ancak Kim bunun olası olamayacağını çünkü bunu yapmanın Terra zincirinin 0 iç durumunu güçlendireceğini belirtti. Kim, doğrulayıcılar grubunun doğrulama kontrolünü topluluğa vermeyi seçtiğini açıkladıktan kısa bir süre sonra hikaye yeni bir hal alabilir. Bununla, zincirdeki doğrulama merkezi olmayacak ve kadrosu yasal sorunlardan korumaya destek olacak bir hareket olacak. Bununla beraber, Wu blockchain, bir bireyin son problemler nedeniyle Terra’yı mahkemeye sürükleme görevini üstlendiğini doğruladı.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
44Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap