Terra (LUNA) Yaptığı İnanılmaz Artışla ADA ve SOL’u Geride Bıraktı

Terra (LUNA) Yaptığı İnanılmaz Artışla ADA ve SOL'u Geride BıraktıTRBinance %20 İndirim

TRBinance %20 İndirim

Son günlerde kripto para piyasalarında ani iniş ve çıkışlara şahit olsak da Terra (LUNA) rakiplerinden çok farklı bir çizgi içerisinde görünüyor. Şu anda neredeyse her gün büyük bir ilerleme gösteren LUNA için son 24 saatlik süreç oldukça verimli geçti. Bu süre zarfında %13’ten fazla büyüyen altcoin projesi son performansıyla ADA ve SOL gibi rakiplerini geride bırakmış durumda.

kripto haberleri

Son 7 günlük süreçte %62 değer kazanan Terra (LUNA) son atağıyla Cardano (ADA) ve Solana (SOL) projelerini geride bırakmış durumda. Savaş ve beraberinde gelen kötü atmosfere rağmen bunu başaran LUNA için yatırımcılar gözünü 100 dolara dikti. Hali hazırda gün içerisindeki en yüksek seviyelerinde olan altcoin projesinde 100 doların kısa süre içerisinde görülmesi bekleniyor. Bunun için yeteri kadar nakit akışının da sağlandığı bildirilen LUNA’da büyük bir ilgi artışı durumu hakim.

Terra (LUNA) Gözünü 100 Dolara Dikti!

kripto haberleri

Coinmarketcap üzerinden alınan tabloda Terra’nın son bir haftalık koşusuna 53 dolardan başladığı görülüyor. Bu kısa süreçte değerine 30 dolardan fazla ekleme yapan LUNA şimdi ise gözünü 100 dolara dikmiş durumda. Gösterilen bu yeni hedef için yatırımcılar projeye güvenirken biraz kontrollü ilerlemenin yararlı olduğunu düşünenler de mevcut. Özellikle Rusya’nın saldırıları devam ederken piyasaların yaşadığı gergin ortam insanları bu düşünceye itiyor. Yine de her şeye rağmen LUNA’nın bu çıkışı başarmış olması Mart ayı için yeni bir tüm zamanla rekorunu bizlere gösterebilir.

Rus Bakanın Açıklamalarıyla Bitcoin (BTC) 41.000 Doları Aştı
kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap