Stake Talebi Algorand’ı Ayı Piyasasına Rağmen Yükseltiyor,ALGO coin analiz !

algorand algo coin nedir
Algorand (ALGO) Ayı Piyasasında Yükseliyor
Fed’in faiz oranlarını artırmasına tepki olarak Bitcoin liderliğindeki kripto piyasası,

Algorand ALGO COİN SON DURUM GÜNCEL FİYAT# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

Ocak ayından bu yana en düşük noktasına geriledi . Ancak Algorand (ALGO), ralliye devam etmek için Perşembe günü %11’lik düşüşünden hızla toparlandı.

Toparlanmasının bir parçası olarak Algorand (ALGO), Perşembe günkü en düşük seviyesinden %9,93 artarak 0,7488 $’a ulaştı ve Cumartesi günü rallisine devam ettikten sonra %7,39 değer kazanarak dört haftanın en yüksek seviyesini 0,7812 $’da belirledi.


Geçen hafta 0,59$’dan ticarete açılan ALGO, yazının yazıldığı sırada 0,7185$’lık mevcut fiyatına geri dönmeden önce 0,7812$’a kadar yükseldi.

Algorand (ALGO) İçin Staking Talebi Artıyor
Algorand’ın son rallisi, kısmen Altcoin’in yaşadığı artan bahis talebiyle bağlantılı. DeFiLlama’nın verilerine göre , Algorand’ın toplam kilitli değeri (TVL) geçen hafta %15, son 30 günde ise %31’in üzerinde artarak 205.49 milyon dolara ulaştı.

Kullanıcıların ALGO kazanmak için protokolde ALGO ödünç vermelerini sağlayan bir DeFi platformu olan Algofi, ağdaki en büyük artışı gördü. Algofi şu anda %61,44’lük bir hakimiyete sahip.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
40Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap