İlginizi Çekebilir

Solana fiyatı yükseliş trendi sürüyor, uzmanlar ralli düşünüyor !

Solana SOL COİN SON DAKİKA Fiyat Analizi148 DOLAR..
Altcoin fiyat düşüşünden atlattığı için Solana fiyatı geçen hafta %11 arttı. Solana’nın son ortaklıkları ve güncellemeleri, yatırımcılar içinde bir yükseliş öyküsünü körükledi.

Solana fiyatı 100 doların üstüne çıkmaya devam edebilir
Altcoin 100 doların üstünde kalmış olduğu için Solana fiyatı yükseliş trendini sürdürdü. Analistler Ethereum katilinde bir yükseliş momentumu gözlemlerken, Solana çift haneli hasılatlar kaydetti.

Güney Koreli oyun devi ile ortaklığının kısa sürede duyurulmasının peşinden, toplum Solana fiyat rallisinde yükselişe geçti. Solana ekosistemindeki güncellemeler, yatırımcıların yükseliş hissini körükledi.
,
Solana, 5 Nisan’da başlamış olacak olan “Solana Miami” etkinliğini duyurdu ve geliştirici topluluğunu altcoin ağına katılmaya ve bu ağı inşa etmeye çağırdı. Hacker House etkinliği, Solana Miami’nin bir parçasıdır ve Solana’nın geliştiriciler topluluğunu, sahada karşı karşıya rehberlikle çevrimdışı uygulamalar oluşturmaya çağırır.


Miami bölgesinden sanatçılar ve tüccarlar, çalışmalarını Solana topluluğuna sergilemek için etkinliğe katılmaya parasız davetlidir.

Analistler, Solana fiyat trendini değerlendirdiler ve altcoinin yükseliş trendinin 100 doların üstünde devam edeceğini tahmin ettiler. @TraderKoz, Solana fiyat trendinin sağlam göründüğüne inanıyor; analist Ethereum katili konusunda optimist.

@TrendRidersTR’deki kripto analistleri, Solana fiyatının dört saatlik ve günlük grafikte şoför bandını test ettiğine inanıyor. Solana fiyatı birkaç gün için mevcut seviyede kalırsa, altcoinde bir sonraki adım için 100 dolar ülkü bir yardımcı olabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
30Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap