İlginizi Çekebilir

ShibaSwap’te Önemli Gelişme, Yield Farming Başlatılıyor!

ShibaSwap'te Önemli Gelişme, Yield Farming Başlatılıyor!


ShibaSwap'te Önemli Gelişme, Yield Farming Başlatılıyor!

Shiba Inu (SHIB) ekosistemine ait merkezi olmayan borsa ShibaSwap‘e Yield Farming özelliğinin gelmesi için planların hazırlandığı bildirildi.

kripto haberlerikripto haberleri

Yapılacak olan bu geliştirme, Shiba Inu ekibi tarafından Discord kanalında oluşturulan bir topluluk geri bildirim forumu aracılığıyla açıklandı.

Shiba Inu ekibi üyelerinden birisi olan MILKSHAKE tarafından paylaşılan görüntülerde, projenin arkasındaki ekip Discord aracılığıyla yeni bir forum oluşturarak, ShibaSwap’te bir Yield Farming (verimlilik çiftliği) başlatılıp başlatılmaması yönünde bir öneri paylaşmaları yer alıyor.

MILKSHAKE tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre, Yield Farming önerisiyle ilgili öneri toplaması şimdiden başladı ve 9 Haziran 2022 Perşembe, 00:00 UTC’de sona erecek.

ShibaSwap Neden Yield Farming’i Tercih Etti?

İlgili ekran görüntülerini inceleyen meraklı üyeler, merkezi olmayan ShibaSwap borsasının operasyonlarını ve işlevselliğini tespit etmeye çalıştı.

Merkezi olmayan ticaret platformu piyasaya sürüldüğünden beri, çeşitli vesilelerle taraftarlara ödül dağıtmak da dahil olmak üzere çok sayıda işlevi yerine getirdi.

Ancak Shiba Inu ekibi, ShibaSwap’in henüz tam potansiyeline ulaşmadığına ve Yield Farming de dahil olmak üzere diğer alanlarda daha fazla başarıya ulaşabileceğine inanıyor.

Bu gelişmelere ek olarak Shiba Inu ekibi, ShibaSwap’te uygulamayı planladığı üç özellik önerdi ve bunlar şu şekilde:

“Tek tek basmak yerine tüm ödüller için kümülatif dağıtmayı deneme; dış projeler, kendi token/token’ları ve aynı zamanda geliştirilmiş gaz yapısı şeklinde kendi çiftleri için ödüller sağlayabilir.”

Öneri, topluluğun Verim Çiftçiliği girişiminin hayata geçip geçmeyeceği konusunda oy kullanmasını sağlamak için bu yılın başlarında başlatılan Doggy DAO aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Girişim, uygulanırsa, Shiba Inu meraklılarının pasif gelir elde edebilmelerinin sayısız yolunu deneyecektir. Yield Farming, kullanıcıların merkezi olmayan finans yoluyla ödüller kazanmalarını sağlayan bir sistem. Bu sistem ile SHIBArmy üyelerinin Shiba Inu ekosistem token’larını ödünç almasına ve ödünç vermesine ve ödüller kazanmasına izin verilecek.

Bu arada, Shiba Inu topluluğuna, SHIB’yi yakmak ve belirlenen araçlarda $ LEASH ve Shiboshi’yi kilitlemek de dahil olmak üzere, pasif gelir elde etmenin daha fazla yolu sunuldu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap