Shiba Inu’nun Ryoshi’si Tüm Gönderileri ve Tweetleri Siliyor – Geri Dönmeye mi Hazırlanıyor?

SHİBA COİN SON DAKİKA
Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi geri dönüş için hazırlanıyor olabilir mi? Bazı SHIB sahipleri, içerik oluşturucunun bugün erken saatlerde tüm tweet’lerini ve Medium gönderilerini sildikten sonrasında ne olursa olsun böyle düşünüyor.

SHIB’den kaybolmasından bir sene sonrasında, Ryoshi, SHIB bağlantısını temizleyerek gönderilerini esrarengiz bir halde sildi. O zamandan beri, Shytoshi Kusama’nın beğenileri SHIB’yi yöneterek Shiba Inu Metaverse , Shiba Inu Games ve oldukça daha fazlasını yarattı.

Yani, nerede ise bir senelik sessizliğin arkasından Ryoshi geri dönebilir mi?

Profil resmi şimdi ünlü bir Tibet şairi ve yogi olan Budist Jetsun Milarepa’nın bir görüntüsü. Bu arada, Ryoshi de antet resmini yarım ay ve bulut resmiyle değiştirdi.

Bunun yanı sıra, Ryoshi Twitter biyografisini de kaldırdı. Daha ilkin şöyle diyordu: “SHIB ve LEASH Kurucusu. Biz bunu insanlar için yapıyoruz.”

Ryoshi daha ilkin profil resmini değiştirmiş. Nisan ayında Orta simgesini bir kuşa dönüştürdü.

Ancak bunu önemli kılan zamanlamadır. Ryoshi’nin son Orta gönderisi – I AM RYOSHI – öncelikle 30 Mayıs 2021’de yayınlandı. Ve şimdi, tam olarak bir yıl sonra, tüm bu gönderileri silmek için geri döndü.


Peki ne algılama gelebilir?
Bir Ryoshi Dönüşü Gelebilir mi?

Ryoshi’nin eylemlerinin ne anlama gelebileceğine dair pek fazlaca kuram ve düşünce var. İlk ve bir ihtimal de en güvenilir seçenek, bunun hiç bir şey anlatım etmemesidir.
Ryoshi her zaman değiştirilebilir bulunduğunu ve nihayetinde ortadan kaybolacağını vurguladı. Belki de bu, projeyle daha fazla bağını kesmeden ilkin yapmış olduğu son eylemdir.

Alternatif olarak, bu daha kötü niyetli bir saldırı olabilir. Belki bir bilgisayar korsanı hesaplarına erişim sağlamış oldu ve onları fena niyetli olarak sildi. Gerçekten de, yaygın kripto hack’leri ve saldırıları ile bilgisayar korsanları, kendi NFT projelerini yada kripto para birimlerini tanıtmak için genellikle büyük hesaplara erişim sağlar.

Benzer halde, bunun yeni bir jetonla veya kendi jetonları için destekle bağlantılı olabileceğini iddia eden birkaç kripto para birimi toplumu da gördük. Ancak bu – buradaki Ryoshi ile alakalı her şey benzer biçimde – çok spekülatif. Belki de ancak iddia edilen bir rabıta yoluyla daha çok marketing elde etmeye çalışmak.

SHIB sahiplerinin belki de en fazlaca ummuş olduğu son olasılık, Ryoshi’nin geri dönmesidir. Bir sene sonra kurucu, yeni projeler ve fikirlerle jetonu daha da ileriye götürmeye yardımcı olmak için geri döndü.

Ancak, bir sonraki hamleye kadar – ki bu olursa, fazlaca uzun bir ara olabilir – SHIB’nin yapabileceği tek şey beklemektir.

Ne olursa olsun, Ryoshi’nin Orta blogunun kaldırılmasının daha fazla alakalı neticeleri var. Shiba Inu Woofpaper haricinde , blog makaleleri SHIB ve Shiba Inu yol haritasındaki öteki projeler ile alakalı mühim yazılar içeriyordu . Bunlar ShibaCon fikrinden Shibarium’a ve oldukca daha fazlasına uzanıyordu.

Medium gönderileri kaydedilip başka bir yere gönderilmiş olsa da, bu mühim belgenin ve URL’nin kaldırılması, dolaşımını azaltabilir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
16Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap