İlginizi Çekebilir

Shiba Inu (SHIB), Balinaların En Çok Sahip Olduğu Coin Durumunda!

Shiba Inu (SHIB) Balinaları Tekrardan HareketlendiShiba Inu (SHIB), kripto paralarda yaşanan son çöküşte ciddi bir yara aldı. Ancak en büyük Ethereum (ETH) balinalarının bu son düşüşten faydalandıkları ortaya çıktı. Bu kapsamda da ETH balinalarının en çok sahip olduğu coinler sırasında ilk basamağa yerleşmiş durumda. Bu durum SHIB yatırımcısını ani satışlara karşı korkutsa da uzun vadeli bir güven oluştuğunu görebiliriz.

ETH balinaları SHIB topluyor

Geçen yıl popüler olan köpek temalı coin birimleri bu yıl aynı büyümeyi yaşayamadı. SHIB coin de 2021’de en ciddi çıkış yapanlardan biri olsa da bu yıl sönük kaldı.

Shiba Inu fiyatı, son 60 günde %52 düşmüş durumda. Buna ek olarak, piyasa kesinlikle değişmeyen bir sert koşullar silsilesi altında işlem görürken ETH balinaları popüler meme token projesini birikmeye devam ediyorlar.

WhaleStats’a göre, Shiba Inu ilk 500 ETH balinasının en çok sahip olduğu coin oldu. SHIB, en yüksek noktaya ulaşmak için FTX token (FTT) projesiyle yarıştı. FTX coin, balinaların uzun süre elinde en fazla tuttuğu coin olmuştu.

Whalestats daha önce ilk 100 ETH cüzdanının yaklaşık 573 milyon dolar değerinde Shiba Inu içerdiğini söylemişti. Veriler, SHIB birikiminin şu ana kadar neredeyse 259 milyon dolara büyüdüğünü gösteriyor. Şu anda, en büyük 100 cüzdanda 833 milyon dolardan fazla SHIB token varlığı bulunuyor.

Do Kwon, Yatırımcıların Token Yakmaları Hakkında Açıklama Yaptı


kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap