Shiba Inu için Heyecanlandıran İddia: “Ünlü Markayla İşbirliği Geliyor!”

Shiba Inu için Heyecanlandıran İddia:


Shiba Inu için Heyecanlandıran İddia:

Shiba Inu (SHIB) yakın zamanda birçok önemli gelişmeye ev sahipliği yapıyor ancak Amerika taraflarından gelen bir haber başka Shiba Inu topluluğu olmak üzere kripto dünyasındaki yatırımcıları ve trader’ları heyecanlandırdı. Amerika’nın ünlü giyim markasının Shiba Inu ile bir işbirliği yapacağı iddia edildi.

kripto haberlerikripto haberleri

Shiba Inu (SHIB) Büyük Bir İşbirliği Kurabilir

Shiba Inu (SHIB) ve Champion Sportswear arasındaki işbirliğine ilişkin baskılar Şubat ayının başından beri devam ediyor. Dünyanın önde gelen giyim markasının yakın tarihli bir tweetinde bu işbirliğine ilişkin önemli bir ipucu vermiş olabilir.

Champion, Twitter’ta yeni antrenman kıyafetleri alma zamanının geldiğini duyurdu. Bu tweet’te tam olarak “kimi” ima ettikleri belli değil ancak bunun SHIB Ordusuna yönelebileceği tahmin edilebilir. Ek olarak, yorumlar işbirliği yaptıkları yönündeki mesajlarla dolup taştı.

SHIB HEAD takma adlı bir Twitter kullanıcısı, Champion ve Shiba Inu arasındaki işbirliği fikrini ortaya atan ilk kişi oldu. SHIB Ordusu bu iddiayı anında viral hale getirmeyi başardı. SHIB HEAD, 19 Şubat’ta başka bir tweet paylaştı ve SHIB Ordusunun bu fikri tanıtmaya yardımcı olmak için bir #CHAMPIONxSHIB kampanyası oluşturmasını istedi.

shiba inu meme coin

shiba inu meme coin

Shiba Inu x Champion İşbirliği Geliyor mu?

Champion markası Hanes isimli bir şirkete ait. Daha önce, Hanes’in üst düzey yöneticileri SHIB HEAD ve SHIB Army tarafından yürütülen kampanyaları yakından takip ediyorlardı. Hanes’in Lisanslı Ürün ve İşbirliği Direktörü Michael Jarvela, SHIB HEAD’in LinkedIn profiline ve kampanyasına bakan üst düzey yöneticilerden birisiydi. SHIB X Champion kampanyası, Hanesbrands Inc.’de Küresel İletişim Direktörü Jamie Wallis tarafından da incelendi. Bu nedenle, Champion Sportswear işbirliğinin gerçekleşmesi aslında hayal değil.

Ayrıca SHIB, çok sayıda işletmenin ödeme olarak kabul edildiği bir trende sahip. Shiba Inu, şu anda kolayca en popüler tokenlerden biri ve SHIB Ordusu, şüphesiz oradaki en sadık ve destekleyici hayran kitlesi. SHIB’in bu taleplerinden faydalanmamak aslında Champion markası için oldukça büyük bir kayıp olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap