Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB Fiyatındaki Son Sinyaller

İspanyol Kripto Para Borsası Shiba Inu'yu Listelediğini Duyurdu


Shiba Inu (SHIB) fiyatı, yeni bir noktayı test etmeden önce uzun bir süredir dar bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Ancak, satıcılar kontrolü ele alır ve piyasalarda ağır satışlara giderlerse, muhtemelen büyük bir satış kartopu yaratılacaktır. Bu da Shiba Inu fiyat analizi için yatırımcıların daha büyük düşüşler görebileceği anlamına gelebilir.

Shiba Inu fiyatı karışık sinyaller veriyor

Shiba Inu’nun fiyatı, en yüksek seviyelerinden %90 düşerek 12 Mayıs’ta 0.0000087 dolarlık dip seviyesine ulaştı. Bu noktadan bu yana, SHIB 0.0000143 dolara toparlandı ve dört düşük en yüksek ve üç en düşük  yeni seviye üretti. Şu andaysa söz konusu en düşük seviyelerden birine doğru ilerlemeye devam ediyor.

Shiba Inu için salınım noktalarının birbirine bağlanması, %20’lik bir düşüş ile 0.0000082 dolar seviyesine doğru bir düşüş öngören azalan üçgen gösteriyor. Hedef, 0,0000101 dolarlık kırılma noktasından düşüşün başlamasıyla kolayca elde edilebilir.

Bununla birlikte, 0.0000095 dolarlık destek seviyesinin güçlnedirilmesi, satıcıları ve onların planlarını engelleyecek ve ayılar, düşüş tezlerine katkıda bulunan bir onay beklemek zorunda kalacaklardır.

Makro bir bakış açısıyla, düşüşün 0.0000082 dolarda durması pek olası görünmüyor, düşüşü durduracak yeterli desteğin olmaması nedeniyle daha da büyümesi beklenebilir.

Öte yandan, Shiba Inu’nun fiyatı, azalan üçgenin tepesine yakın bir mum çubuğu üretirse, yükselişe neden olabilir. Bu durumda SHIB, 0,0000139 dolarlık direnç noktasının üzerine çıkmayı deneyecektir.

 kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap