SHIB Topluluğunda Ryoshi Hakkında Karışıklık Yayılıyor, Peki Tam Olarak Ne Oldu?

SHİBA COİN SON DAKİKA
Shiba Inu camiası, Ryoshi’nin hesabındaki tüm gönderileri silmesinin sonuçlarıyla bölünmüş ve kafası karışmıştır.

Shiba Inu’nun kurucusu , Twitter ve Medium hesaplarından her şeyi kaldırdı – hatta Medium blogunu tamamen silecek kadar ileri gitti, bu da birtakım sorunların deposu.

ShibArmy’ye yayılan panik ve kafa karışıklığı ile Planet Crypto , Ryoshi hakkında gördüğümüz bazı iddiaları çürütmek için burada.

Ryoshi Söylentilerini Ortadan Kaldırmak

Kısa bir süre içinde bir duygu karmaşası yaşamış gibi görünen SHIB camiası için kesinlikle olaylı bir 24 saat oldu.

Şimdiye kadar Ryoshi hakkında gördüğümüz birkaç önemli iddiaya bir göz atalım.

Ryoshi Halı Çekiyor SHIB

SHIB sahipleri için en kaygı verici iddialardan biri, Ryoshi’nin bir çıkış dolandırıcılığı yapması ve SHIB’yi bir halı çekmenin önünde bırakmasıdır.

Kripto para dünyası, halı çekmeleriyle ünlüdür, sadece bunun SHIB’e olacağına dair bir delil yok. Ryoshi, bir yıldan fazla bir süre önce ayrıldığı için artık Shiba Inu ile ilgilenmiyor. Bunun yerine Shytoshi Kusama, Eric M, Kaal Dhairya ve muhtelif SHIB Breed ekipleri şeklinde adlar liderliği aldı.

Ayrıca, Ryoshi’nin SHIB’nin büyük bir kısmına haiz olup olmadığını kimse bilmiyor. Aslında, hiç tutmayabilir. Şimdi silinmiş bir Ortamda, herhangi bir SHIB’ye sahip olmadığını açıkladı.

SHIB’ye sahip olsun yahut olmasın, tokeni satarak çökertmek muhtemelen ehil değildir.

Ayrıca Luna’nın %99 düşmesi ve Luna 2.0 olarak yeniden başlatılmasıyla sonuçlanan Luna kripto çöküşü gibi bir bozgun ile alakalı spekülasyon icra eden gönderiler de gördük .

Muhtemelen büyük bir bozgun için aşırı abartılı bir terim olarak kullanılsa da, Luna’nın çöküşü doğrudan UST algo-stablecoin ile olan bağlantısına bağlandı. SHIB, algo-stablecoin SHI ile devam etse bile , bu SHIB ile değil, ekosistemdeki başka bir token ile bağlantılı olacaktır.


Ryoshi Yeni Bir Proje Başlatıyor

SHIB dışındakiler içinde favori olan birçok proje yada öteki jeton sahipleri, Ryoshi’nin jetonlarını başlatmak yada desteklemek için SHIB’den ayrıldığını öne sürüyor. Ancak bu projelerin hiçbirinin adını burada vermeyeceğiz.

Muhtemelen sadece umutla tweet atılmış olsa da, kendinizi SHIB’nin kurucusuna bağlayarak büyük marketing fırsatlarını inkar edemezsiniz.

Ancak, Ryoshi’nin SHIB de dahil olmak suretiyle herhangi bir proje oluşturduğuna veya yardım ettiğine dair henüz bir delil yok. Shiba Inu kadrosu, daha ilkin , dağıtımcı cüzdanından jetonlara olan bağlantıyı da çürütmüştü.

Ryoshi Hacklendi

Cryptocurrency hesap korsanlığı yeni bir şey değil. Sektördeki büyük oyuncuların başına geliyor. Satoshi Nakamoto’nun BitcoinTalk hesabı bile ele geçirildi. Bu nedenle, bazı SHIB sahiplerinin bunun Ryoshi’nin hesaplarına yönelik fena niyetli bir saldırı olup olmadığını merak etmelerine şaşmamalı.

Şimdiye kadar, durumun böyle bulunduğunu yayınlayan hiçbir şey yok. Başka projeleri tanıtan yada Ryoshi’nin haiz olduğu yüz binlerce takipçiyi kullanan hiçbir gönderi yok.

Ayrıca, Shibarium olarak malum Shiba Harici Büyüme Irk Lideri, Twitter’da bu olasılığı reddetti. Ryoshi’nin saldırıya uğrayıp uğramadığı sorulduğunda, “Hayır, yeni yolculukları sevmiyor musun?” dediler.

Ryoshi Medium İade, Sıralama

SHIB ile alakalı kafa karışıklığının son nedeni, Ryoshi’nin Medium blogu AllHailTheShiba’dan geliyor . Dün sabah, bu Ryoshi tarafından silindi ve gönderiyi okumaya çalıştığınızda 410 hatasıyla sonuçlandı.

Ancak, şimdi bloga gittiğinizde, görünüşte Ryoshi’den iki gönderi görüntüleniyor. Yani, ne oluyor?

Görünüşe gore bir kullanıcı , Ryoshi tarafından kullanılan tam URL’yi elde etmek için AllHailTheShiba kullanıcı ismini kullanarak bir hesap oluşturmayı başardı . Shiba Inu ekosistemi ve Shytoshi Kusama hakkındaki bir eleştiri yayınladıktan sonrasında (süratli bir halde silmeden önce), bazı sahipleri Ryoshi’nin şimdi SHIB’nin gidişatını onaylamadığını sorguladı. Shytoshi’nin kendisi bile bu şikayete yanıt verdi.

Ryoshi’nin gerçekte ne düşündüğünden bağımsız olarak, Ortam vasıtasıyla durum böyle görünmüyor. Bunun yerine, bir Discord kullanıcısı , UserID’nin artık Ryoshi’nin blogda yayınladığı zamandan değişik bulunduğunu ve bunun ayrı bir kişi olduğunu öne sürdüğünü buldu.

URL’yi test eden bu ferdin kim olduğu için güvenilir değiliz. Silinen Medium gönderisinde gösterilen NFT görüntüsü , BOHR Metaverse için bir topluluktan geliyor benzer biçimde görünüyor, sadece şu ana kadar bildiğimiz tek şey bu.

Peki, SHIB ve Ryoshi için sırada ne var. Eh, muhtemelen oldukça değil. Ekip ve geliştiriciler, Shibarium ve yakında çıkacak olan Shiba Inu Game şeklinde birçok SHIB tabanlı projeyle zaten dolu . Ryoshi olsun yahut olmasın, onu hareket ettirmek isteyeceklerdir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
31Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap