SHIB Balinası Bu 2 Altcoin’i Zulasına Ekledi – SHIB’de ise 271 Milyon Alım Gerçekleşti! 

SHIB Balinası Bu 2 Altcoin’i Zulasına Ekledi – SHIB’de ise 271 Milyon Alım Gerçekleşti! 


kripto haberleri
  • Üst düzey bir SHIB balinası portföyünü yeni kripto para biriminleriyle genişletirken, başka bir balina, büyük miktarda Shiba Inu yığını satın aldı.

Etherscan’dan alınan ve balina izleme platformu WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, büyük bir Ethereum yatırımcısının Shiba Inu (SHIB) meme kripto para biriminde toplam 271 milyardan fazla token’ı cüzdanına eklediğini gösteriyor.

kripto haberlerikripto haberleri

Bu arada, bir başka büyük SHIB balinası (elinde 91 milyon dolar değerinde meme kripto para birimi bulunuyor) büyük miktarlarda başka trend altcoin‘lerden satın aldı.

Balina 271.3 milyon Shiba Inu (SHIB) ele geçirdi

WhaleStats’ın dev cüzdan sıralamasında 207. sırada yer alan balina, son aldığı meme token paketi için 6.542.740 dolar ödedikten sonra kripto servetine toplam 271.370.420.630 SHIB ekledi.

Cüzdan hakkında Etherscan’dan ayrıntılı bilgi alındığında, bu balinanın son zamanlarda büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) alıp sattığını gösteriyor, balinanın yaptığı işlemlerden bazıları yukarıda bahsedilenin iki katı kadardı.

Beş gün önce, aynı adres SHIB’de tamamen aynı miktarda bir alım gerçekleştirdi – 271.370.420.624 jeton – ancak dev cüzdan satın alma işleminden birkaç saat sonra aldığı token’ları sattı.

Bu haftanın başlarında KoinFinans, yine bir Ethereum balinasının (kriptoda büyük meblağları – en az bir milyon USD değerinde yatırımı – olan bir yatırımcı) 200.588.182.473 Shiba Inu’yu 4.944.498 dolara satın aldığını bildirmişti.

Bu satın alma işleminden sonra devasa cüzdanın en büyük ikinci meme kripto para birimindeki bakiyesi, 3.914.263.607.418 SHIB’e ulaştı.

SHIB balinası AAVE ve MKR satın aldı

Elinde 91.757.200 dolar değerinde Shiba Inu’ya (SHIB) sahip olan ve WhaleStats’ın balina sıralamasında 48. sırada yer alan “Sabo” takma adlı cüzdan, 1.024 Maker (MKR) satın alarak kripto varlıklarını genişletti ve balina bu stablecoin platformu için 2 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

“Sabo” adlı cüzdanun sahibi tarafından satın alınan bir diğer altcoin ise AAVE oldu. Balina merkezi olmayan finans protokolü (insanların kripto para birimleri ödünç vermesine ve ödünç almasına olanak tanır) olan Aave’e (AAVE) 2.746.299 dolar harcayarak 16.706 token aldı.

kripto haberleri

kripto haberleri

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap