Samsung ve Nifty Gateway, Dünyanın İlk Akıllı TV NFT Platformunu Geliştirmek İçin Bir Araya GeldiSamsung, yeni akıllı TV serisine bir NFT pazaryerini dahil ederek, tüketicilerin Web3 coşkusunun bir kısmını evlerinin rahatlığında yaşamalarına olanak tanıyarak, inovasyon açısından ileriye doğru dev bir adım daha attı.

NFT pazaryeri olan Nifty Gateway, Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile dijital koleksiyon ürünlerini keşfetmek ve satın almak için dünyanın ilk akıllı TV NFT platformunu geliştirmek üzere bir anlaşma yaptığını duyurdu.

Çığır açan işbirliği, Nifty Gateway’in, kullanıcıların değerli eşyalarını harici bir cüzdanda saklamalarını istemek yerine onları güvence altına alan saklama cüzdanı çözümünden yararlanıyor. Ek olarak, müşterilerin bir kredi kartı veya banka kartı ile Bitcoin kullanarak NFT satın almalarını sağlayacak.

Samsung Ocak ayında NFT’ye gireceğini duyurmuştu

Samsung, Ocak ayının ilk haftasında NFT pazarına girdiğini ve bu dijital varlıkların şirketin televizyon cihazlarına entegre edileceğini söyledi.

Samsung, NFT özelliklerine sahip ilk akıllı televizyon ürün serisini tanıtırken, pek fazla detaya da değinmedi.

Nifty, QLED ve Neo QLED TV de dahil olmak üzere 2022 için premium TV ürün serilerinde kullanılmak üzere Samsung’un NFT platformuna entegre edildi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Mart 2022’de 700 Yeni Kripto Para Birimi ve 30 Kripto Borsası Çıktı

Samsung’un resmi basın açıklamasına göre Nifty, The Frame ve MICRO LED ürünleri için ayrı bir uygulama da sağlıyor.Bize destek olun

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap