İlginizi Çekebilir

Ripple Web Site Tasarımında Geniş Kapsamlı Güncelleme

Stevedanews


Fintech devi Ripple, kurumsal web sitesinde geniş kapsamlı bir güncelleme yaparak tasarımını iyileştirdi ve odağını daha önce odaklandığı bazı alanlardan başka yönlere çevirdi.

Ripple’ın Geniş Kapsamlı Web Site Güncellemesi

Twitter’daki veriler, Ripple ve XRP ile ilgili haberleri sıklıkla takip eden ve bunları Twitter sayfasında paylaşan araştırmacı Leonidas Hadjiloizou da dahil olmak üzere birçok XRP hayranı tarafından paylaşıldı. Web sitesinin tasarım değişikliğini “aşırı makyaj” olarak nitelendirdi.

Kripto para birimi devi Ripple’ın web sitesinde yapılan birkaç büyük değişikliğe dikkat çekildi.

Site şimdi, karbon nötr XRP Ledger temelinde CBDC oluşturmaya odaklanıyor; ayrıca deftere ekleme ve CBDC’leri yayınlama hakkında ayrıntılı bir açıklama sunuyor.

Değişiklikler, Ripple’ın web sitesinin müşteri bölümüne de dokundu. Daha önce, 300’den fazla olan Ripple’ın müşteri girişimlerinin miktarı hakkında genel bilgiler sunarken, şimdi Ripple’ın teknolojisini içeren belirli şirketler tarafından yapılan vaka çalışmalarına odaklanıyorlar.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Dogecoin, BSC Balinalarının En Yaygın Kullandığı Akıllı Sözleşmeler Arasında

Ripple Likidite Merkezi (Ripple Liquidity Hub)

Web sitesinin yeni sürümü ayrıca, Kasım ayı başlarında piyasaya sürüleceği duyurulan bir hizmet olan Ripple Liquidity Hub‘a ayrılmış bir sayfayı da içeriyor.

Bu hizmet, yalnızca XRP’yi değil, aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer birkaç büyük madeni parayı da satın almak, satmak veya elinde tutmak isteyen işletmelere yöneliktir.

Likidite Merkezi, işletmelere kripto borsalarına, piyasa yapıcılara ve OTC masalarına erişim sağlayacak ve ön finansman, uzun entegrasyonlar ve diğer engeller sağlamak zorunda kalmadan operasyonlarını yürütmelerine izin verecek.

Sayfada “Bekleme listesine katıl” butonu var. Bu nedenle muhtemelen hizmet henüz başlatılmadı.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap