Ripple SEC Davasında, Ripple Ufak Bir Zafer Daha Kazandı

Ripple SEC Davasında, Ripple Ufak Bir Zafer Daha Kazandı

Ripple, mahkemeye yaptığı son başvurunun onayını aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple-SEC davasıyla ilgili yeni belgeler yayınlamak da dahil olmak üzere sık sık güncelleme paylaşan savunma avukatı James K. Filan, Ripple’ın geçen hafta mahkemeye sunulan önergede bir süre uzatımı alarak küçük bir zafer daha kazandığını tweetledi.

Filan, San Francisco’lu fintech devinin, üçüncü taraflarla yaptığı toplantı tutanaklarında yaptığı düzeltmelerle ilgili olarak SEC’e yanıt verme süresinin uzatılması için mahkemeden yeşil ışık aldığını açıkladı. Düzenleyicinin, Ripple davasıyla ilgili dört belge setinde (ajansın üçüncü taraflarla yaptığı önceki toplantıların notları) bazı düzeltmeler yapmasına izin verilmişti.

James Filan, Ripple’ın fazladan zaman kazanma hareketinin salt metin sırasına göre onaylandığını belirtiyor. Düzenleyici, Ripple’ın avukat ekibi tarafından yarın – 30 Mart’a kadar değerlendirilecek düzeltilmiş belgeleri üretecek. Ripple’ın hukuk ekibinin yanıtını 4 Nisan’da vermesi bekleniyor.

Daha önce bildirildiği üzere, CryptoLaw’ın kurucusu John Deaton, Ripple davasının Mart ayında çözülmesini beklemiyordu. Bir başka Ripple topluluğu üyesi avukat Jeremy Hogan, anlaşmanın Nisan ayında gerçekleşmesini bekliyordu. Ancak kısa süre önce beklentilerinin Eylül/Ekim’e kaydığını söyledi.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap