Ripple Davası Ne Zaman Biter ? Ripple Son Durum !

XRP, bugün bir başka aşağı yönlü test olan 0.76 dolar civarında konsolide oluyor mu?
Ripple Labs’in genel danışmanı Stuart Alderoty, SEC’in açtığı davanın önümüzdeki sene bitebileceğini ifade etti.

Açıklamayı Twitter hesabından icra eden Ripple yetklisi, davanın gelişimini izleyen her insana teşekkür etti. Alderoty ayrıca Ripple’ın ve mahkemenin yoğun bir halde çalıştığını ve bundan dolayı dava ile alakalı kararın 2023’te elde edilmesini beklediğini anlatım etti.

Gensler refuses to offer any specifics whatsoever, and the SEC hasn’t sought to shut down any exchange b/c they know they don’t have any real jurisdiction over this $2T industry. In the meantime though – they’ll leverage every tactic to create market confusion.


— Stuart Alderoty (@s_alderoty) April 22, 2022

SEC ise davanın sona ereceği günü ertelemeye çalışıyor.

Alderoty, SEC’in Ripple’a açtığı dava ile XRP değerine darbe vurduğu ve yatırımcılara zarar verdiğini söyledi.

Ripple yetkilisi, SEC’in XRP ticaretini durdurmak için herhangi bir hamle yapmadığını da hatırlattı. Buna rağmen ülkede Coinbase ve Bittrex şeklinde birkaç kripto para borsası XRP işlemlerini askıya aldı ve SEC’in hedefine ulaşmasına destek oldu.

SEC, Ripple ile verdiği mücadelenin yanı sıra, kripto piyasasını belirsizlik arasında tutarak ABD’de genişlemesini engelliyor. Biden’ın ekibi tarafınca meydana getirilen araştırmaya nazaran 40 milyon Amerika vatandaşı kripto para birimine haiz durumda.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
26Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap