Pudgy Penguins’in NFT Satışları Gizemli Haritayla 0 Arttı

Stevedanews


CryptoSlam verilerine göre, Pudgy Penguins‘in bir oyun Metaverse‘sine benzeyen Antarktika haritasıyla alay etmesinin ardından, popüler takas edilemeyen token (NFT) serisinin satış hacmi, son 24 saat içinde yaklaşık %519 arttı.

Pudgy Penguins hayranları, projenin bir Metaverse’in lansmanına işaret ettiğini düşünüyor.

Yuga Labs, bu ay ünlü Bored Apes NFT koleksiyonuna dayanan Otherside adlı yeni bir Metaverse’i piyasaya sürüyor.

Bu ayın başlarında, Pudgy Penguins NFT serisi, topluluğun Ocak ayında kurucuları devirmesinin ardından LA merkezli girişimci Luca Netz tarafından satın alındı.

Pudgy Penguins NFT’leri şu anda 2,44ETH (7,322 ABD Doları) taban fiyata sahip.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir: Bir Kripto Borsası 23 Nisan’da TEGV İşbirliğiyle Çocukların Yüzünü Güldürecek

Gün geçtikçe NFT’ler değer kazanmaya devam ediyor. Yeni Metaverse alanlarının çıkışlarını NFT’lere bağlaması da son popüler olaylardan biri. Günümüzde birçok ünlünün de bu furyaya katılmış olması da NFT’lerin insanlar için cezbedici bir yatırım aracı olduğunu düşünmeyi teşvik ediyor.

Kripto parabirimlerinin hemen ardından piyasaya sürülen NFT serilerinin en büyük özelliğinin kripto para birimlerinde olduğu gibi takas edilebilir olmamalarıdır. NFT’ler sadece satın alınabilir, saklanabilir ve satılabilir. Her satışta ise farklı ve yükselen bir fiyata satılıyor olması da yatırımcıların iştahını kabartmaktadır. Kimi yatırımcıya göre ise NFT’ler sadece para tuzağıdır ve kripto para birimleriyle uzaktan yakından alakası yoktur.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap