Prestijli Fortune 500 listesine ilk giren kripto Firması !

COİNBASE pro
Prestijli Fortune 500 listesine giren ilk kripto firması Coinbase oldu. 2021 mali senesinde 7,8 milyar doların ( ₹ 60,728 cr) üzerinde gelir bildirdikten sonrasında, kısa sürede gösterilen listede 437. Sırayı aldı.

Yaygın bir kripto para çöküşü esnasında yaşanmış olan son olumsuzluğa rağmen, Nasdaq listesindeki Coinbase’in piyasa değeri Mart 2022’de 41.670$’a yükseldi ve senelik gelirinde %513’lük bir gelişme kaydetti ve kârı %1024 arttı.

Borsa, Fortune genel gösterim yönetmeni Alyson Shontell tarafınca “COVID’in deli koşulları altında gelişen” ve hemen sonra gelişen “birkaç pandemi kazananından” biri olarak seçildi.


Tüccarların faaliyetlerini yavaşlatması sebebiyle kargaşa ve bunalımlı piyasa koşulları Coinbase‘i büyük seviyede etkiledi. Şirket, 2021’in dördüncü çeyreğinde kaydettiği 547 milyar $’dan yaklaşık %39’sevinç bir düşüşle analistlerin beklentilerinin peşinde kaldı.

Bu, kripto fiyatlarının bütün zamanların en yüksek olduğu zamandı.

İşinin %44’ünü gerçekleştiren Bitcoin, 1 trilyon dolar olarak tahmin edilen kripto piyasasının tanık olduğu en fena çöküşün ardından 30.000 doların altında muamele görüyor.

Perakende devi Walmart, ortalama 573 milyar dolarlık gelirle 10. Sene üst üste sıralamanın zirvesinde yer alırken, onu sırasıyla yaklaşık 470 milyar dolar ve 365 milyar dolarlık rakamlarla Amazon ve Apple izledi.

Fortune 500, toplam 16.1 trilyon dolarlık gelirle Amerika gayri safi yurtiçi hasılasının üçte ikisini temsil ediyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
29Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap