Popüler Analist, Dia (DIA) Coin İçin Yatırımcıları Uyardı!

Dia (DIA) Altcoin - Kripto ParaTRBinance %20 İndirim

TRBinance %20 İndirim

Kripto para dünyasında yakından tanınan popüler analist Gert van Lagen, Dia (DIA) için yatırımcıları uyardı. Son birkaç gündür yukarı yönlü seyreden Dia için piyasalara dikkat çeken analist yakın zamanda bir düşüş görülebileceğini belirtti. Bu durum yatırımcıları tedirgin ederken popüler altcoin projesi son 24 saatlik süreçte halen kazançlı görünüyor. İşte detaylar..

Dia (DIA) Düşüş Tehlikesi Altında!

kripto haberleri

Dia (DIA) için yatırımcıları uyaran popüler analist düşüş eğiliminde olunduğunu belirtti. Bununla birlikte 1.11 dolardan işlem gören altcoin projesi haftalık bazda %15 oranında bir kazanç sağlamayı başardı. Ancak bu durumu uzun süreli devam ettirecek gücü koruyamayan DIA için tekrardan 1 doların altına inilebileceği belirtiliyor. Bu açıklamalar yatırımcıları korkuturken yeni alım fırsatları oluşturabileceği de eklendi.

Tüm zamanlar rekorunu geçtiğimiz yılın Mayıs ayında gören Dia (DIA), o gün 5.73 dolara kadar tırmanmayı başarmıştı. Şu anda ise bu noktadan oldukça uzaklarda olan proje hakkında düşüş alarmları tekrar çalıyor. Söz konusu rekorundan %80 oranında uzaklaşan DIA buna rağmen 2022 yılı bazında hala iyi bir performans sergileyebilir.

Solana (SOL), Bugün Önemli Bir Başarıya İmza Attı!
kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap