Piyasadaki En Tuhaf 7 Altcoin ile Tanışın

Stevedanews


Şu an kripto para piyasasında 15.000‘den fazla altcoin bulunuyor ve her gün bir yenisi daha ekleniyor. Binlerce altcoin arasında öyle tuhaf projeler mevcut ki şaşıracağınıza eminiz. Sizler için hazırladığımız en tuhaf 8 altcoin listemize göz gezdirebilirsiniz.

Sexcoin (SXC)

Sexcoin, kendisini “Cinselliğe Dayalı Yetişkin Sektörünü hedef alan sektörün ilk özel kripto para birimi” olarak tanımlıyor. Kullanıcılar, bu para birimiyle “yetişkinlere hitap eden ürünler” satın alabiliyor.

PotCoin (POT)

PotCoin, marihuana ürünlerinin alıcıları ile satıcılarını buluşturan bir platform oluşturmak amacıyla ortaya çıkarıldı. Web sitesinde, PotCoin “marihuana severlerin birbirleriyle etkileşime geçmeleri, karşılıklı alışveriş yapmaları, iletişim kurmaları ve bitki yetiştirmelerine olanak tanıyacak şekilde internet üzerinden gönderilebilen dijital paralar” olarak belirtiliyor.

PutinCoin (PUT)

PutinCoin, Rusya’nın devlet başkanı ve halkına “saygı göstermek” amacıyla kurulmuş bir para birimi olarak piyasada yerini almaktadır.

UFO Coin (UFO)

UFO Coin, daha güçlü bir şifreleme sistemi kullandığını ve bundan dolayı da daha güvenli bir ağ oluşturduğunu iddia ediyor. UFO Coin’in geliştiricilerinden Peter Bushnell, eski bir Bitcoin madencisi olarak biliniyor.

GarliCoin

Garlicoin, Reddit’ten, Dogecoin’e rakip olmak için şaka temelli bir para birimi olarak ortaya çıkarıldı. Garlicoin Litecoin fork’udur ve aynı şekilde çalışır. Bu kripto para birimi  tamamen sarımsaklı ekmeğe adanmıştır. Web sitesinin sarımsak yemek tarifleri sayfasında belirtildiği gibi: “Garlicoin fırından taze çıktı ve mis gibi tereyağ kokusu ile size hizmet etmeye hazır.”

TrumpCoin

TrumpCoin web sitesi, başkanla doğrudan bağlantılı olmasa da, “kendisini Donald Trump’ın politikalarına ve ideolojilerine entegre etmeyi” hedefleyen, altyapı, savaş gazileri ve sınırın güvenliğini de içeren “yerel ve dünya çapındaki projelere finansman sağlamayı” amaçladığını söylüyor.

Cthulhu Offerings

Cthulhu Offerings, en tuhaf kripto para birimlerinden biri denilebilir. Bu altcoin, bir fedakarlığın simgesi efsanevi dev ahtapot Cthulhu üzerine kurulu bir din efsanesine dayanmaktadır.

CatCoin

Kediler internetin temelini oluşturur ve kripto para birimleri de bundan farklı değildir. Birkaç kedi temalı dijital tokenın en ünlüsü, ilk Japon kripto para birimi olan Monacoin’dir. Ayrıca, Catcoin ve Nyancoin de bu kategoride yer alır.Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap