PayPal, kripto para birimi transferlerini benimsiyor

paypal coin
PayPal, müşterilerinin artık kripto para birimini kişisel cüzdanlarına ve cüzdanlarından taşıyabileceklerini duyurdu.

Bu kabiliyet, PayPal’ın desteklenen varlıkları için geçerlidir: Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin.

Amerika merkezli çevrimiçi ödeme hizmeti, piyasaya sürülmesinde, kullanıcıların yalnızca teklif verme gibi sınırlamaları sebebiyle incelemeye doğal olarak tutulduğu 2020’de kripto satın almaya başladığından bu yana “en oldukca istek edilen” geliştirmelerden biri olduğunu söylemiş oldu.


Kullanıcılara değişik madeni paraları değiştirmenin ötesinde bir avuç seçenek.

Mart 2021’de şirket, kullanıcıların kripto paralarını PayPal karar veren satıcılarda masrafına izin verdi, ancak ticari ödemelerin getirilmesi,kullananların şahsi cüzdanlarına para çekmeleri için bir yol sağlamadı.

Yeni işlev, kullananların desteklenen paraları PayPal’a aktarmasına, kriptoyu harici kripto adreslerine taşımasına ve aile ve arkadaşlarına herhangi bir ücret yada ağ tutarı ödemeden kripto göndermesine olanak tanıyacak.

Önümüzdeki haftalarda tüm müsait ABD müşterilerine sunulacak.

PayPal’a gore, kripto para birimlerini transfer etme, gönderme ve alma kabiliyeti eklemek, daha “kapsayıcı ve müessir” bir finansal sistem oluşturma yolculuğunda “başka bir adım”.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
27Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap