Oasis Network (ROSE) Destekten Tepki Aldı!

analiz-11


ROSE Yeniden Yükselen Trende Geçebilecek mi?

ROSE-04.27-1

Geçen sene yükselen bir trend içerisinde işlem gören ROSE, trendin desteğini aşağı yönlü kırdı. Sonucunda yeni trend oluşturmayı başardı.

Talep bölgesi olarak gösterilen alandan birden fazla kez tepki aldığı için bu seviyenin yani 0,2 doların altına düşmesi çok muhtemel görünmüyor. Yükseliş senaryosunda ise altında işlem gördüğü için yükseliş trendini zayıf kılan günlük grafikteki MA200’ü kırması gerekiyor.

Olası kırılım sonucunda yeniden yükseliş trendine geçebilir ve sarı çizgi ile gösterilen eski trendine yeniden oturabilir. Bunun gerçekleşmesi için boğaların güç kazanması gerekiyor. Çünkü ilk düşüşünde tekrardan bu seviyeye ulaşmak istediğinde ret yedi.

Ayrıca MACD negatif bölgede bulunuyor. Burada gerçekleşecek kesişim sonucunda yükseliş tetiklenebilir.

RSI ise yaklaşık olarak 46 seviyesinde bulunuyor. Aşırı satım bölgesine yakın olduğu için düşüş senaryosunu uzun süreli destekleyemeyecektir. Bu da yükseliş senaryosunu daha güçlü kılıyor.

Haftalık Grafik Yorumu

ROSE-04.27-2

Haftalık grafik görünümünde ise hala yükseliş trendinde işlem görüyor. Şu anda oldukça önemli destek seviyesinde işlem gördüğü için bu seviyeden aşağı gerçekleşecek kırılım sonucunda büyük düşüşler gözlemlenebilir.

Haftalık MA200’ün altında işlem görmesi düşüş trendini desteklese de şu anki trend desteğinden alacağı tepki sonucunda bu seviyeyi kırabilir.

Ayrıca RSI yaklaşık 47 seviyesinde bulunuyor. Her ne kadar aşırı satım bölgesine yakın olsa da hem düşüş hem yükseliş senaryosunu destekleyebilir.

Oasis Network (ROSE) Destekten Tepki Aldı! haberi ilk olarak Coin Otağ’da yayınlandı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap