NEO fiyatın aniden hareket etmeyi bırakması neye işaret NEO COİN ANALİZ

neo coin son dakika


 Altcoin NEO fiyatın ansızın hareket etmeyi bırakması sebebiyle daha çok düşüş potansiyeliyle karşı karşıya kaldı.

Bununla beraber, NEO/USD fiyatı 21 Nisan 2022’de kaymadan hemen önce büyük bir düşüş yaşamıştı. Fiyat, 23 Nisan 2022’de bugün 20,67 dolardan 21,04 dolara yükelerek kayıplarının bir miktarını geri aldı.

Fiyat düşüş hareketine devam ediyor benzer biçimde görünüyor; Neo’nun maliyeti son 24 saatte %0,46 düştü, 113.642.791 dolar işlem hacmi ve 1.482.217.941 dolar canlı piyasa kıymeti ile. Neo şu anda kripto para birimi listesinde 64. Sırada yer alıyor.

NEO 4 saatlik fiyat tablosu: Son gelişmeler

Neo fiyat analizi, piyasanın volatilitesinin azalan bir trend izlediğini ortaya koyuyor. Sonuç olarak, NEO/USD fiyatı değişken değişiklik yaşamaya daha az duyarlı hale geliyor; oynaklık dalgalanana kadar fiyatın durağan kalması beklenebilir. Bollinger bandının üst sınırı, NEO için en güçlü direnç görevi bulan 22,24 dolarda yer alıyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, NEO için en kuvvetli destek noktası olarak hizmet eden 20,55 dolarda bulunuyor.

Altcoin fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçerek bir yükseliş hareketini işaret ediyor şeklinde görünüyor. Bununla beraber, piyasa eğilimi uzun süredir düşüş eğiliminde ve bu, NEO için birkaç gün zor geçecek gibi görünüyor. Sonuç olarak, fiyat lineer bir şekilde hareket ediyor benzer biçimde görünüyor, kendisini mevcut konumuna sabitliyor. İstikrarlı bir piyasa ve kripto para birimi değerinin tutarlılığı anlamına geliyor.


Göreceli Güç Endeksi (RSI) 45 seviyesinde yer ediniyor. Altcoin için istikrarlı bir kıymet olacak. Kripto para artan dinamikler gösteriyor. Sonuç olarak, kripto para alt tarafsız bölgeye düşüyor. Bununla beraber, RSI yolu, kripto para biriminin artan bir kıymet yaşayacağını gösteren hafif bir yukarı hareket izliyor. Artan RSI puanı, baskın satın alma faaliyetini gösterir.

Neo price analysis: NEO stable at $21.04 after bearish run 2

NEO fiyat analizi, piyasa oynaklığının devasa bir düşüş eğilimini takip ediyor benzer biçimde göründüğünü gösteriyor. Bu, piyasanın her iki uçta da azalan volatil değişiklik işaretleri gösterdiği anlamına geliyor. NEO için daha az değişken bir fiyatla sonuçlanabilir. Bollinger bandının üst sınırı, NEO için en güçlü direnç görevi kabul eden 25,35 dolarda bulunuyor. Tersine, Bollinger bandının alt sınırı, NEO için en kuvvetli destek görevi kabul eden 18,42 dolarda bulunuyor.

Altcoin fiyatı, Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor benzer biçimde görünüyor, bu da düşüş hareketini işaret ediyor. Bununla beraber, fiyat yolu azalan dinamikleri gösteren aşağı yönlü bir yön izleyerek görülebilir.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 44’tür ve istikrarlı bir NEO hissesi demektir. Bu kripto para kararlı özellikler gösterdiği anlamına gelir. Bununla beraber, RSI yolu, kripto para biriminin RSI puanı dalgalanana kadar tutarlı bir kıymet yaşayacağını yayınlayan doğrusal bir hareket izler, bu da satış ve satın alma faaliyetlerinin eşdeğerliğini gösterir.

NEO fiyat analizi sonuç

NEO fiyat analizinin sonucu, kripto para biriminin mevcut davranışının, piyasa muazzam, öngörülemeyen bir potansiyel gösterdiği için iki aşırı uçtan birine geçme olasılığıyla birlikte hareketsiz bir eğilime kaydığını gösterdiğini gösteriyor. Altcoin 22,80 dolarda yer alıyor. Altcoin fiyatı 21 Nisan 2022’de 22,63 dolara ulaştı.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap