Mina Protocol AltCoin

mina coin son dakika
Dünyanın en eski Bitcoin borsalarından biri olan Kraken, 28 Mayıs’ta altcoin projesi Mina Protocol (MINA) için para yatırma ve çekme işlemlerinin açık olduğunu duyurdu.

Borsanın açıklamasına göre, altcoin için ticaret 1 Haziran’da başladı.

Mina Protocol AltCoin FİYAT

cryptopack id=”829″]
Mina Protocol coin listelendi mi sorusu yatırımcılar tarafından araştırılıyor. en eski Bitcoin borsalarından birisi olduğu bilinen Kraken’in, altcoin projesi Mina Protocol (MINA) için para yatırma ve çekme işlemlerinin açık olduğunu ilan etmesinin ardından yakın zamanda işlem görmesi beklenen Mina Protocol coinle ilgili detaylar da sorgulanmaya başlandı.

Peki Mina Protocol Coin listelendi mi, ne zaman listelenecek?

MİNA PROTOCOL COİN LİSTELENDİ Mİ, NE ZAMAN LİSTELENECEK? MİNA PROTOCOL COİN NE KADAR?

En eski Bitcoin borsalarından Kraken, 28 Mayıs günü altcoin projesi Mina Protocol (MINA) için para yatırma ve çekme işlemlerinin açık olduğunu ilan etti. Borsanın yaptığı duyurulara göre, altcoin için ticaret 1 Haziran tarihinde yani yarın itibariyle başlayacak.


Borsa tarafından sunulacak ticaret çiftleri ise şunlar olarak biliniyor: MINA/USD, MINA/EUR, MINA/BTC ve MINA/GBP. Borsa, “Coinlist satışına katıldıysanız, 1 Haziran’dan sonra olması gereken para çekme işlemlerini etkinleştirdiklerinde MINA’yı Kraken’e yatırabileceksiniz” şeklinde konuştu. Kraken aynı zamanda, MINA token ticaretinin şu anda ABD, Kanada, Japonya ve Avustralya’da yer alan kişi ya da kuruluşlara sunulmadığını da ifade etti.

MİNA PROTOCOL COİN NEDİR? MINA NEDİR?

Bir altcoin projesi olan Mina Protocol (MINA), kısa ve öz bir Blockchain’e sahip ilk kripto para birimi protokolü olarak söylenebilir.

Bitcoin ve Ethereum gibi mevcut kripto para birimleri yüzlerce gigabayt veri depolar ve zaman ilerledikçe Blockchain’leri sadece boyut olarak artacaktır. Fakat uzmanlara göre, Mina ile kullanım ne kadar artarsa artsın, Blockchain her zaman aynı boyutta kalmaktadır yani yaklaşık 22 kb boyutundadır.

Bu birkaç tweet boyutuna eş değerdir. Bu da, katılımcıların ağı hızla senkronize edip doğrulayabileceğini ifade etmektedir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
407Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap