Metaverse’de Son Durum: ApeCoin, MANA ve SAND

Metaverse’de Son Durum: ApeCoin, MANA ve SAND


Tüm kripto para birimi piyasası ile birlikte metaverse coin’lerde de gözle görülür şekilde düşüşler yaşandığını görüyoruz. 
kripto haberleri
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin ve altcoin fiyatları büyük bir düşüşün ardından gözle görülür bir toparlanma yaşadıktan sonra hafta sonunda yeniden bir düşüş sergiliyor. BTC fiyatı yeniden 28.000 dolar bandında işlem görüyor ve altcoin’lerde de gözle görülür geri çekilmeler var. Piyasanın popüler alanı metaverse’e ve metaverse coin’lere bir göz atalım

APE, MANA ve SAND

Tüm piyasa ile birlikte metaverse coin’lerde de geri çekilmeler olduğunu görüyoruz. Piyasa değeri bakımından en büyük metaverse coin olan ApeCoin (APE) son 24 saat içinde %15’in üzerinde düşüş yaşadı ve yazının yayına hazırlandığı sırada APE 7,8 dolar seviyesinde işlem görüyor.

APE için şu anda grafiklerde 7,5 doların destek oluşturduğu görülüyor. Ancak şu anda tüm kripto para piyasasında ne destekler ne de dirençler çalışıyor. Bu sebeple yatırımcıların çok dikkatli olması gerekiyor.

kripto haberleri

Bunun yanında piyasa değeri bakımından en büyük ikinci metaverse coin olan Decentraland’in (MANA) nispeten stabil kaldığı görülüyor. MANA yazının yayına hazırlandığı sırada %2 yükseliş ile 1,12 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son bir ay içinde yaklaşık olarak %55 değer kaybeden The Sandbox (SAND) ise son 24 saat içinde yaklaşık olarak %14 geriledi. Yazının yayına alındığı sırada 1,25 dolardan işlem gören SAND’de 1,20 dolar seviyesinin önemli olduğu düşünülüyor.

kripto haberleri

Metaverse Coin’lerde Son Durum

Genel metaverse piyasasına bakıldığında ilk on kripto para biriminin hemen hepsinde 1 ayda %50 geri çekilmeler olduğu görülüyor. Bu düşüş daha önceki geri çekilmelere eklendiğinde ise kayıpların çok daha fazla olduğu ifade edilebilir.

Ancak bu noktada yatırımcıların belki de 2018 yılındaki düşüşleri hatırlaması bir nebze olsun rahatlatıcı olabilir. Her ne kadar piyasa dinamiklerinin değiştiği ifade edilse de analistlerin büyük çoğunluğu bu düşüşten sonra yükselişlerin geleceğini düşünüyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap