Metaverse Coin’lerde Son Durum: APE, MANA, SAND ve CEEK

Metaverse Coin'lerde Son Durum: APE, MANA, SAND ve CEEK


Piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), geçtiğimiz gün akşam saatlerinde sert bir düşüşe tanık oldu. Bitcoin’de yaşanan bu düşüş tüm kripto para piyasasını etkiledi.

Peki Metaverse coin‘ler yaşanan bu düşüşten nasıl etkilendi? İşte Metaverse coin’lerde son durum ve güncel seviyeler.

ApeCoin (APE)

Hafta içerisinde inanılmaz bir artış başlatarak 27 dolar seviyelerine kadar ulaşan ApeCoin (APE), daha sonra düşüşe geçti ve 14 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Daha sonra yeni bir artışla birlikte 16.5 dolar seviyelerine kadar yükselmeyi başaran ApeCoin, bu kez de lider kripto para birimi Bitcoin’in gazabına uğradı.

Öyle ki APE, geçtiğimiz gün BTC’de yaşanan düşüşle birlikte yaklaşık olarak %20’lik bir değer kaybı yaşayarak 13 doların da altına geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla ApeCoin (APE), CoinMarketCap verilerine göre son 1 hafta içerisinde %37 değer kaybederken son saatte %16.68’lik bir düşüşle 13.35 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Decentraland (MANA)

Metaverse denilince ilk akıllara gelen kripto para birimlerinden biri olan Decentraland‘da (MANA) son yaşanan düşüşten büyük ölçüde etkilendi.

Öyle ki popüler metaverse projesi, düşüşten hemen önce 1.63 dolar seviyelerinden işlem görürken amiral gemisi kripto para biriminin sert bir düşüş başlatmasıyla birlikte dakikalar içerisinde 1.42 dolar seviyelerine kadar geriledi.

kripto haberleri

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla MANA, CoinMarketCap verilerine göre son 1 haftada %17.86’lık bir düşüş yaşarken son 24 saatte %10.28’lik bir değer kaybıyla 1.46 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

The Sandbox (SAND)

Piyasa değeri bakımından en büyük 3. metaverse coin olan The Sandbox‘da (SAND), piyasanın geri kalanı gibi sert düşüş yaşayan kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Öyle ki popüler metaverse altcoin piyasanın aşağı yönlü harekete geçmesinin hemen öncesinde 2.38 dolar seviyelerinde hareket ederken, düşüşten dakikalar sonra 2.07 dolar seviyelerine kadar geriledi.

kripto haberleri

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla The Sandbox (SAND), CoinMarketCap verilerine göre son 1 haftada %11’lik bir düşüş yaşarken son 24 saatte %14.81’lik bir değer kaybıyla 2.11 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

CEEK VR (CEEK)

Son olarak CEEK VR‘a baktığımızda, popüler metaverse coin de büyük değer kaybıyla yatırımcıları karşılıyor. Piyasada düşüş yaşanmadan önce 0.36 dolar seviyelerinden işlem gören CEEK, daha sonra yön değiştirdi ve hızlı bir düşüş başlattı.

CEEK, yaşanan bu düşüşle birlikte, 0.315 dolar seviyesine kadar geriledi. Daha sonrasında 0.335 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başaran altcoin artışını daha fazla devam ettiremedi ve yeniden düşüşe geçti.

kripto haberleri

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CEEK VR (CEEK), CoinMarketCap verilerine göre son 1 haftada %20.81’lik bir düşüş yaşarken son 24 saatte %10.72’lik bir değer kaybıyla 0.3232 dolar seviyesinden alım satım işlemi görmeye devam ediyor.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap