İlginizi Çekebilir

Meme Coin, Yakımlarda Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı!

Meme Coin, Yakımlarda Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı!


Meme Coin, Yakımlarda Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı!
  • Popüler meme kripto para birimi yeni ve önemli bir dönüm noktasına ulaştı. SHIB yakım portalının piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça tatmin edici miktarlarda yakım gerçekleşti.

50 Milyar SHIB yakım rüyası sonunda gerçek oldu. Topluluk tarafından yayınlanan verilere göre 23 Nisan 2022’de SHIB Burn Portal’ın başlatılmasından bu yana, bir aydan kısa bir süre içinde 50 milyar Shiba Inu (SHIB) yakıldı.

kripto haberlerikripto haberleri

Shiba Inu Topluluğunun son 4 haftada gerçekleştirilen binlerce ayrı işlemle, dolaşımdan 579.500 dolar (itibari fiyatla) değerinde 50 Milyar SHIB’yi sonsuza kadar çıkardıkları göz önünde bulundurulduğunda, yatırımcıların ShibaBurn ödüllerinden oldukça memnun olduğu söylenebilir.

shib burn

shib burn

ShibaBurn ödül dağıtımı, SHIB yakım oranını artırdı

SHIB Burn Portal yakım portalının lansmanından sonra Shiba Inu ekibi, topluluğunu token’larını yakmaya teşvik etti ve yakım gerçekleştirenlerin Shiba Inu’nun resmi ekosistem ortağının token’ı olan Ryoshi Vision ile ödüllendirileceğine söz verdi.

KoinFinans tarafından da bildirildiği üzere ilk ShibaBurn ödül dağıtım vaadi 17 Mayıs’ta resmi olarak yerine getirildi. Ryoshi Vision, tweet aracılığıyla resmi olarak Shiba Inu Burn Portal ödüllerinin ShibaSwap’ta yayınlandığını, yani Ryoshi Vision’ın SHIB Yakıcılar arasında dağıtıldığını ve bundan sonra her hafta SHIB Yakıcılarının aynı şekilde ödüllendirileceğini açıkladı.

İlk ödüllerin verildiği duyurusu, Shiba Inu Topluluğunu neşelendirdi ve yakım projesine olan güvenlerini güçlendirdi.

ShibaBurn ödüllerinin dağıtımının başlamasının bir sonucu olarak, SHIB yakım oranı son 72 saat içinde çarpıcı bir şekilde arttı ve 286 farklı işlemde toplam 18.348.470.507 (18.34B) Shiba Inu token yakıldı.

SHIB Burn Portalının lansmanından bu yana en büyük SHIB yakımı

KoinFinans tarafından bildirildiği üzere 18 Mayıs Çarşamba günü SHIB yakımlarında bir zirve yaşandı. Gizemli bir kripto cüzdanı, tek bir işlemde 124.300 dolar değerinde 10 milyar SHIB yakarak yeni bir rekor kırdı.

Bu, sadece şimdiye kadar topluluk liderliğinde gerçekleştirilen en büyük yakım değil, aynı zamanda tek bir işlemle gerçekleştirilen en büyük yakım ve bunların yanı sıra Burn Portal lansmanından bu yana gerçekleştirilen yakımların en büyüğü oldu.

Bu büyük yakma aynı zamanda SHIB Burn Portal’ın 30 günden kısa bir sürede 50 milyar token yakımı konusundaki ilk önemli kilometre taşına ulaşmasına da yardımcı oldu.

kripto haberleri

kripto haberleri

Yukarıda belirtilen istatistikler, Shiba Inu’nun ekosisteminin arkasındaki geliştiricilerin SHIB için SHIB Burn Portalı kullanarak oyun değiştiren bir hamle başlattığını açıkça gösteriyor.

SHIB x RYOSHI Vizyonu

SHIB Burn Portal, Ryoshi Vision ile iş birliği içinde geliştirilmiş bir projedir ve resmi olarak 23 Nisan 2022’de (bir ay önce) hayata geçirilmiştir. Bu durumun ardından, SHIB Burn’ü teşvik etmek için Shiba Inu’nun arkasındaki ekip, SHIB holder’ları için stratejik olarak “Ödül Mekanizmasını” hayata geçirdi. ShibaBurn Ödül Mekanizması, SHIB Burn Portal’ı kullanarak SHIB’i yakan kişinin yakım karşılığında (ödül olarak) bir Ryoshi Vision token’ı almasıyla gerçekleşir.

Geçtiğimiz aylarda Shiba Inu Discord moderatörü olan Queenie, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımda, “her şey planlandığı gibi giderse” yakım portalı sayesinde her yıl köpek temalı kripto para biriminin toplam arzından yaklaşık 111 trilyon birim SHIB’in yakılabileceğini söylemişti.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamazkripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap