MATIC’i Geride Bıraktı: Bu Meme Coin Balinaların İstilasında!

MATIC


MATIC'i Geride Bıraktı: Bu Meme Coin Balinaların İstilasında!

Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, veriler çoğu SHIB yatırımcısının zararda olduğunu ortaya koyarken bile memecoin Shiba Inu‘yu (SHIB) biriktiriyor. SHIB yeni bir gelişme ile Polygon‘u (MATIC) geride bırakmayı başardı. İşte detaylar.

kripto haberlerikripto haberleri

Balina izleme web sitesi WhaleStats’tan yeni bir tweet’e göre, SHIB, ilk 500 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto varlığı olarak ETH katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) geride bıraktı.

“Son Dakika: SHIB, MATIC’i ilk 500 ETH balinası arasında EN ÇOK TİCARET YAPILAN token olarak geride bıraktı.”

Veri izleyici, en iyi 5.000 Ethereum cüzdanının toplu olarak 1.46 milyar dolar değerinde Shiba Inu token’ına sahip olduğunu söylemeye devam etti.

Yatırımcı grubu arasında ayrıca popüler olan FTX Token (FTT), popüler FTX kripto para borsasının yerel varlığıdır. Balinalar olarak bilenen söz konusu büyük oyuncular 1.22 milyar dolar değerinde FTT’ye sahip. FTT, FTX ekosistemini güçlendirerek, diğer faydaların yanı sıra trader’lara daha düşük ticaret ücretleri ve indirimler sağlar.

SHIB tarafından gölgede bırakılmış olsa da, Polygon (MATIC) ETH balinaları arasında 332.59 milyon dolarlık popüler bir varlık olmaya devam ediyor.

shiba inu meme coin

shiba inu meme coin

Bunların yanında kripto analiz firması IntotheBlock, SHIB sahiplerinin %52’sinin şu anda piyasa genelindeki son kripto satışları ışığında başlangıçta ödedikleri fiyatın altında bir fiyatta token tuttuğunu bildirdi. Yani kısaca yatırımcılarının %52’si zararda.

Buna karşılık firma, rakip köpek temalı altcoin Dogecoin’deki (DOGE) yatırımcıların %57’sinin şu anda karda olduğunu söylüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap