MANA, Tarihi Düşüşe Rağmen İlk 10’da

Stevedanews


Son birkaç gündür yaşananların neredeyse tamamı yatırımcılar için acı verici nitelikteydi; ancak Decentraland‘ın token’ı MANA, WhaleStats verilerine göre satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasına çok dikkat çekici bir hal aldı.

En büyük Ethereum cüzdanlarını takip eden bir analiste göre, ilk 100 cüzdanda bulunan MANA’nın ortalaması 7.328 $, bu değer da her bir cüzdan sahibinin yaklaşık 1,18 $ seviyesinde satın aldığı 6.323 ortalama token miktarı anlamına geliyor.

Kripto para biriminin, 1,18 $ seviyelerine gerileyerek tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştığını belirtmekte fayda var.

Geçen yıl Facebook’un benzer ürününün duyurusu sırasında hızla popülerlik kazanan Decentraland en popüler Metaverse’lerden biri olmasına rağmen, Metaverse platformunun token’ı MANA tarihsel bir düşüş yaşıyor.

Metaverse heyecanı bitti mi?

GameFi/Metaverse token fiyatlarına bakıldığında, piyasalarda küresel çalkantıların yaşandığı bir dönemde kripto meraklılarının eğlenceye vakitlerinin olmadığını söylemek pek de zor değil.

Ancak aynı zamanda, giderek daha fazla büyük oyuncunun enerjilerini ve dikkatlerini kripto endüstrisinin bu özel sektörüne odakladığını da görüyoruz.kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap