Litecoin fiyat analizi: Ayı tersine dönüş paterni şekilleniyor, LTC/USD 65,4 dolardan destek buluyor

litecoin son dakika
  • Litecoin fiyat analizi düşüş eğilimini gösteriyor
  • Litecoin tutarları yüzde 2,44 düştü
  • LTC fiyatları için yardımcı 65,4 dolarda mevcut

Litecoin fiyat analizi, piyasanın hafif bir satışla karşı karşıya bulunduğunu ve piyasanın önceki gün düşüş eğiliminde kapanmasının ardından fiyatların 66.24$’a geri çekildiğini gösteriyor.

Litecoin piyasası, Nisan ortasında 116,0$ seviyesine yükselerek yükselerek yıla iyi bir başlangıç yaptı. Ancak, piyasa son zamanlarda bir miktar satış baskısı ile karşı karşıya kaldı ve fiyatlar şu anda 66.24$’a geri çekildi. Fiyatlar 71,5 dolarda dirençle karşı karşıya ve minik destek 65,4 dolarda mevcut.

Litecoin fiyatları son 24 saatte %2,63 oranında düştüğü için 65,46$ ile 71,53$ arasında muamele görüyor. Piyasa değeri 4.09 milyar dolar ve ticaret kütlesi şu anda 3.31 milyar dolar olarak kaydedildi. Dijital para birimi, toplam kripto para birimi piyasasının yüzde 0,37’sini kaplarken sıralamada yer alıyor. RSI gösterge okumaları aşırı alım seviyelerinden geri çekilirken piyasa düşüş eğilimi gösteriyor. MACD de düşüş bölgesinde seyrediyor ve şu anda sinyal çizgisine yaklaşıyor.

Günlük fiyat grafiğinde Litecoin fiyat hareketi: Kararlı ayılar, tutarları daha da güneye itiyor
Günlük vakit dilimindeki Litecoin fiyat analizi, son 24 saat arasında fiyat hareketinin dinamik düşüş eğilimi yayınlayan şamdanlar oluşturduğunu gösteriyor. Bu aşağı yönlü dönüş paterni, piyasa katılımcılarının yükseliş eğilimine olan güvenini kaybettiğinin ve şimdi pozisyonlarını sattığının bir işaretidir. Bu ticaret için stop-loss, 65.4 $ seviyesinin derhal altına yerleştirilecek, zira daha düşük bir ihlal 60 $ seviyesini hedefleyecektir. Yukarı yönde, 71,5 dolarlık alanın üzerinde bir hareket, 80 dolar seviyesine doğru bir hareketin sinyalini verebilir.


Teknik göstergeler, fiyatların azalan kanal yardımı ile birlikte işlem gördüğünü ve aşağı yönlü bir tersine dönüş modelinin şekillendiğini gösteriyor. RSI gösterge okumaları aşırı alım seviyelerinde seyrediyor, bu da fiyatların mevcut seviyelerde konsolide olabileceğini veya daha düşük seviyelerde geri dönebileceğini gösteriyor. MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde, minik bir düşüş eğilimi olasılığı ile trend gösteriyor. Bollinger bantları, oynaklığın arttığını öne sürüyor.

Litecoin fiyat analizi: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler
4 saatlik bir vakit dilimindeki Litecoin fiyat analizi, piyasanın şu anda azalan kanal desteğini takip ettiğini ve fiyatların 66.24 $ seviyesine yakın muamele gördüğünü gösteriyor. Ani mukavemet 71,5 dolarda mevcut ve bu alanın üstünde bir hareket 80 dolar seviyesine doğru bir hareketin sinyalini verecektir. Aşağı yönde, 65,4 dolarlık bir yardımcı ihlali, 60 dolar seviyesini hedefleyecektir.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama göstergesi şu anda düşüş bölgesinde hafifçe bir düşüş eğilimi olasılığı ile trend gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi okumaları aşırı alım seviyelerinde seyrediyor ve fiyatlar mevcut seviyelerde konsolide olabilir veya daha düşük seviyelerde seyredebilir. Hareketli averajlar düşüş bölgesinde sıralanıyor ve düşüş eğilimi daha fazla düşüşe işaret ediyor.

Bollinger bantları daralarak piyasada oynaklığın azaldığını gösteriyor. Genel olarak, son gelişmeler ve teknik göstergeler, fiyatların mevcut seviyelerde konsolide olabileceğine veya daha düşük seviyelerden geri çekilebileceğine işaret ediyor.

Litecoin fiyat analizi sonucu
Sonuç olarak Litecoin fiyat analizi, fiyatların Nisan ortasında yükselmesinin ardından şu anda düzeltme aşamasında olan bir piyasayı gösteriyor. Fiyatlar 66.24$’a geri çekilirken piyasa bir miktar satış baskısı ile karşı karşıya. Teknik göstergeler, fiyatların yakın vadede mevcut seviyelerde konsolide olabileceğini veya daha düşük bir seviyeye geri dönebileceğini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
42Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap