LC Waikiki NFT Koleksiyonu Satışa Sundu ! LC Waikiki NFT hakkında detaylar

NFT HABER
LC Waikiki denilince akla gelen şeylerin başında gelen LC Waikiki Maymunu NFT olarak satışa çıktı. Her geçen gün markaların katıldığı NFT yaşamına şimdi de LC Waikiki katılıyor.

Black Studio tarafınca ortaya çıkarılan koleksiyon OpenSea’de bugün itibariyle satışa çıktı. 90’lı yıllarda yaşayan nerdeyse her insanın bilmiş olduğu maymun NFT koleksiyonundan elde edilecek bütün gelir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlanacak.


NFT koleksiyonunu inceleyecek olursak; 10 değişik maymundan oluşmaktadır. Maymunun burada değişik aktiviteler yaptığını görmekteyiz. Bir fotoğrafta futbol, bir fotoğrafta sörf tahtasını elinde tutması veya basketbol oynama gibi çeşitlilikler söz mevzusu.

lc waikiki’nin maymunu nft koleksiyonu olarak satışta! lcw

Koleksiyondaki parçaların fiyatı ise 0.5 ETH olarak belirlenmiş. 0.5 ETH’nin günümüz kur ile 1.495 $’a denk gelmektedir. CoinMarketCap verilerine göre Ethereum makalenin yazıldığı esnada %5.70 düşüş yaşayarak 2.990 $’dan işlem görmektedir.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
38kripto haberleri

Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap