KuCoin Token analiz son durum coin son dakika !

KuCoin
Bu ilk 50 Kripto Para, Bir Pazar Çökmesine Rağmen Bu Hafta yüzde 28 Arttı

Beşinci en büyük kripto borsasının yerel belirteci olan KuCoin Token (KCS), bu hafta en büyük 50 kriptoyu geride bıraktı.

KuCoin Token coin son dakika güncel fiyat# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

KCS, son yedi gün içinde %28 artışla 15.64 dolardan. Ayrıca son 24 saatte %8’in üzerine çıktı.

Token, KuCoin’in bu hafta başlarında harika bir ilk çeyrek raporu açıklamasından derhal sonra rallisine başladı. Piyasada kısa sürede yaşanmış olan bir gerileme de tokeni sekiz ayın en düşük seviyelerine getirerek ona cazip bir giriş fiyatı da verdi.

KuCoin, 2022‘nin ilk çeyreğinde büyük bir kullanıcı artışı bildirdi
Bu haftanın başlarında yayınlanan bir sürümde KuCoin, geçen yıla göre ortalama %500 artışla 1. çeyrekte yaklaşık 6 milyon yeni kullanıcı kazandığını söylemiş oldu. Asya, bölgeden gelen kayıtların %1500 artmasıyla aleni ara en büyük yeni kullanıcı kaynağı oldu.

Borsanın kümülatif muamele hacimleri de günlük ortalama 11 milyar doları aşan hacimle 1 trilyon doları aştı.


Rapor, kripto pazarındaki daha geniş zayıflığa karşın KuCoin’in operasyonlarının ilk çeyrek boyunca durağan kaldığını gösteriyor. Buna mukabil, Coinbase kısa süre önce ilk çeyrekteki büyük kayıplar sebebiyle işe alımları yavaşlatmayı planladığını söylemiş oldu .

Artan enflasyon ve Rusya-Ukrayna savaşı mevzusundaki korkular, ilk çeyrek süresince kripto piyasalarını sarstı. Bahsedilen korkular 2. çeyreğe kadar yayıldı, bu yüzden borsanın ivmesini sürdürüp sürdüremeyeceği görülmeye devam ediyor.

Yine de, öncelikle KuCoin’de işlem yapmak için kullanıldığı göz önüne alındığında, yeni kullanıcılar KCS belirteci için büyük ölçüde faydalıdır.

DeFi özellikleri iş başında

KuCoin CEO’su Johnny Lyu Cuma günü CoinDesk’ten borsanın DeFi tekliflerini genişletmeyi planladığına dair bir raporu doğruladı .

Borsa, halka aleni blok zinciri KuCoin Topluluk Zincirinde DeFi özelliklerinin uygulanmasına yönelik son sermaye artışından fon dağıtacak.

Seyşeller merkezli borsa, bu ayın başlarında Jump Crypto liderliğindeki orta hiyerarşi finansman turunda 150 milyon dolar topladı . Yuvarlak, KuCoin’e 10 milyar dolar değerinde.

Coinmarketcap verilerine nazaran KuCoin, ortalama likidite ve hacim bakımından beşinci en büyük kripto borsasıdır.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
32Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap