Kripto para Videoları Youtube Coin Son Dakika Kanalı Size Ne vermeyi Hedefler ?

kripto para haber youtube
Merhabalar değerli coin son dakika takipçileri youtube kanalımızı açalı yaklaşık iki ay olması üzerine ve sizlere daha net bir kanal tanıtımı yapmak için bu yazımızı sizlere sunuyoruz.

Coin Son dakika youyube kanalında altcoin videoları yeni coin videoalrı ve kripto para bilgi videolarının bulunduğu oynatma listelerini bulabilirsiniz.

Şuanlık sadece üç oynatma listesi bulunan bu coinsondakika youtube kanalımız ilerde sizlerin talebine bağlı olarak kritp para videolarını daha çeşitli hale getireceğiz ancak hedefimiz sizlere yatırım tavsiyesi yapmak değil!Biz sadece sizlere bilgi sağlayıcı bir konumdayız.
Koin Son dakika videolarımızı sizler için özenle seçmekteyiz.Sizler google coin son dakika,Google kripto para videoları gibi aramalarınızın sonuç videolarını sunmaya çalışıyoruz.Videoalrımızı seslendirirken çok fazla detaya girip sizlerin sıkılıp çıkmanızı istemediğimizden videoalrımızın maximum 3 dakikayı geçmemeye çalışıyoru
Üç dakikalık bu videolar sizlere ayrı ayrı coinler,altcoinler ve tokenler gibi bilgi istediğiniz içerikleri sunuyoruz.Peki youtube coin son dakika kanalımızı takip etmek için buraya tıklayınız.

Coin son dakika videolarımız daha 2 ayda yaklaşık oalrak kanal izlememeiz tüm videoalrda 20.000 dk bulmaktadır.Bu bizim bir başarı sizin içinde bir referans olabilir.Coin son dakika herhangibir kripto parayı övmüyor almanızı istemiyor yada yatırım yapmıyor.Bu sebeple sizlere bağımsız bilgi sağlayıcı durumunda olan bu kripto para haebr sitesi youtube kripto para video kanalı sizlere yardımcı oolabileceğini güvenmenizi ancak YATIRIM TAVSİYESİ OALRAK Görmemeniz gerektiğinizi düşünmenizi isteriz.


Coin Sondakika youtube kanalımız google kripto para haber silerinin bir çok haber başlığı video haber başlıkları bizim ismimiiz kullanmasına rağmen daha yeni olan bu site ve youtube kanalı şuan ilk sıralada kendini göstermekte bu da bizim çabamız sizlere sunduğumuz özgün son dakiak kripto para haberleri,yazıları sayesinde sizlerin dikkatini çekebilmemizin sonucudur.
Rica ederiz ki lütfen sosyal medyada bizi destekleyin ve sizlere daha kaliteli daha öngörülü içerikler sunabilelim..
Koin kripto haber konularında içeikler üretirken sizleri sizlerin gözünden anlamak için büyük iş birliği ile amacımızı para kazanmaktan ziyade tamamen bilgi içeriği vermek adına uğraşıyoruz.
Kripto coin haberlerini sizlere bilgi niteliği taşıyan yazı ve video içeriklerini toplayıp gün başı pc başına oturup video stüdyo programıyla ekleme düzenleme yaparak bir günlük uğraşlar ile sizlere video hazırlıyoruz.Coin sondakika youtube kanalında ki yüklemlerimiz de şuan youtubeden herhangi bir ücret kazanmıyoruz gözüken reklamlar youtubenin kendi reklamlarıdır.Bizler bu yüklemeler sayaesinde 4000 saat ve 1000 abone ulaşıldığında bu videolardan ücret kazanmaya başladığımızda daha kaliteli içerikler üreteceğiz çünkü bizler bir kurum yada kuruluşa bağlı değil direkt şahıs olarak içerik sunmaktayız.
Şahıs olduğumuz için sizlerin sitemizi ve youtube kanalımızı araştırmanız gogole adsense üzerinden alabileceğimiz ilerki ücret çıkarıdır.Bu konuda size verilen bilgilerdenherhangi bir çıkar söz konusu değildir.

Bağımsız kripto para haber web sitesi olarak sizlere sunduğumuz yazılı yada video içeriklerden saece bilgi odaklı yatırım tavsiyesi oalrak görmeden kafanızdaki soru işaretlerinizi gidermenizi düşünmekteyiz.
bizlere ait oaln bu web site ve youtube kanalından ayrı 3 kanal daha bulunmaktadır.Sizlere bağımsız olduğumuzu rerferans verecek 112acilfm.net ve webilginç.com sitelerimizi kontrol etmenizi isteriz onalrdada herhangi bir sponsorluk herhangi bir bağımlı içerik sunmamız bulunmamaktadır çünkü bizler sadece google adsense odaklı ücret kazanmaya bağlı içerik üretmekteyiz.Aynı şekilde bu saydığımız iki web sitenin youtube kanallarıda bu şekildedir.

Serhat Şimşek
Coin Sondakika Editörü

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
89Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap