Kripto Para Piyasasında ‘ Korku ‘ hakimiyeti !

bitcoin-helal-mi-caiz-mi-800x445
Korku ve Açgözlülük Endeksi, yatırımcıların herhangi bir zamanda kripto ile alakalı iyi mi hissettiklerine dair çok güvenli bir barometredir. Endeks bugün 11 değerine düştü, bu da hissiyatı nerede ise geçen sene olduğu kadar düşük tutuyor ve 10 en düşük değer.

Bitcoin şu ana kadar 33.300 dolara düştü ve buradan 31k ile 30k arasında herhangi bir büyük yardımcı görünmüyor.

Bitcoin Güncel Fiyat Son Durum# İsim fiyat piyasa değeri 24 Saatlik Değişiklikler Fiyat Grafiği (24s)

Stokastik RSI günlük dibe vurdu ve Göreceli Güç Endeksi aynı zaman diliminde aşırı satıma geçmek suretiyle.


Satın Alma Zamanı?
Sonuç olarak, geri dönüşü görmek için iyi bir vakit olabilir. Bu kadar düşüş hissi, genellikle böyle bir tersine dönüşü tetikler. Eğilimde tam bir geri dönüşe yol açıp açmayacağı, ya da bir ihtimal daha düşük bir zirveye ve peşinden düşüş eğiliminin devamına neden olan bir sıçrama olabilir.

“Sokakta kan varken satın alın” eski atasözü göz önüne alındığında, iyi bir vakit olabilir. Kaldırımların mevcut korkulu olumsuz duygu içinde onunla dolu olduğu söylenebilir.

Bu zamanlarda küçük miktarlar satın almak, önümüzdeki yıllarda büyük seviyede karşılığını verebilir. Bitcoin’in temelleri hiç değişmedi ve fiat para birimlerinin, hisse senetlerinin, tahvillerin vb. Kötü durumunu görür görmez, bitcoin’in yüzeye çıktığını ve çağlar süresince bir kıymet kaynağı haline geldiğini görmek pek şaşırtıcı olmaz.

kaynak:https://cryptodaily.co.uk/2022/05/fear-is-dominating-the-crypto-market

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
27Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap