Kraken, Twitter Takipçilerine Neden Sadece Bitcoin Tavsiye Ettiğini Açıkladı

kraken
“Bitcoin’den daha yükseğe çıkabilecek başka bir madeni parayı kolayca seçebilirsiniz. Ancak bir ayı piyasasında gördüğümüz gibi, Bitcoin’den daha sert düşüyorlar.”

Kraken’den Dan Held, Twitter takipçilerine niçin yalnızca Bitcoin’i önerdiğini deklare etti.

CoinMarketCap’in Metaverse’deki The Capital konferansı esnasında konuşurken, kendisini bir “Bitcoin Mostimalist” olarak tanımladı – kısaca yeni kripto varlıkları hemen reddetmek zorunda değil.

Ancak, Decrypt’ten Dan Roberts ile bir açık oturum sırasında şunları ekledi:


“Bitcoin’den daha yükseğe çıkabilecek başka bir madeni parayı kolayca seçebilirsiniz. Ancak bir ayı piyasasında gördüğümüz benzer biçimde, Bitcoin’den daha sert düşüyorlar. Peki döngüler süresince ne sürüyor? Bitcoin, etrafta olan tek kalıcı şey. Ve bunun iyi bir nedeni var. Bitcoin, parayı tekrar icat etme gibi büyük bir sorunu çözüyor ve haiz olduğumuz en sağlam para.”
Held tam burada – ve bunun kanıtı için şu anda CoinMarketCap’in ana sayfasına bir göz atın.

Bitcoin geçen hafta %5 yitirdi ve şu anda yaklaşık 29.000 dolardan muamele görüyor.

Ancak bunu dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ether ile karşılaştırın. Geçen hafta boyunca %13 düştü – 1.766 dolara düştü – ve şimdi Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyesinin belirlendiği zamandan %65 daha az değerde.

Altcoin kan banyosu devam ederken, birtakım minik tokenler 24 saatlik bir vakit diliminde çift haneli kayıpları bile besliyor.

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. https://www.coinsondakika.com/ ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.Gönderi Görünümleri:
26Bu haberi faydalı buldunuz mu?

Yorum Yap